Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Negen glazen schalen met art deco motieven, sommige gemerkt Belgique en andere Checoslovakia.

Negen glazen schalen met art deco motieven, sommige gemerkt Belgique en andere Checoslovakia.

Neuf plats en verre à motifs art deco, certains marqués Belgique, d’autres Checoslovakia.
Online only
SKU: 0104190091.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #91
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #286

    Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #240
    Stanislas Warnie
    Period: 1879-1958

    “Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage au fossé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 82 x 102 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #300
    Henri Quittelier
    Period: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980

    “Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 44,5 x 54,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #206

    “Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.

    “Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #274

    Twee scheepsmaquettes, waarbij een motorboot en een zeilboot.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #11

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Online only
    Dim. 126 x 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #270

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #41

    Een muts en een sjaal van nertsbont.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #215

    “St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.

    “St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 40 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #69

    Een vol messingen lampenvoetje met een bol glazen kapje.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #87

    Een klein voetbankje van gebeeldhouwd eikenhout met getorste pootjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #241
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More