No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#240Stanislas WarniePeriod: 1879-1958“Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au fossé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 82 x 102 cmEstimate: € 150 / 250 -
#300Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980“Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 44,5 x 54,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#206“Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.
“Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#274Twee scheepsmaquettes, waarbij een motorboot en een zeilboot.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#11Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#270Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.
No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 50 / 60 -
#41Een muts en een sjaal van nertsbont.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#215“St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 40 cmEstimate: € 10 / 15 -
#69Een vol messingen lampenvoetje met een bol glazen kapje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#87Een klein voetbankje van gebeeldhouwd eikenhout met getorste pootjes.
No longer availableOnline onlyDim. 29 x 19 cmEstimate: € 15 / 25 -
#241Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 80 cmEstimate: € 120 / 180