#294Frans Van MontfortPeriod: 1889-1980
“Studie”. Bruine inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1927.
”Etude”. Encre brune sur papier. Signé et daté 1927.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 24 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#153
#239Afrika
Deux grands bracelets en ivoire (un cassé).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100/150 -
#267
Een spiegel in notenhouten lijst.
Un miroir à encadrement en noyer.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 61 cmEstimate: € 50/80 -
#227Herford
Een paardenkoets van meerkleurig en verguld porselein.
Un carrosse en porcelaine polychrome et dorée.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 14 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#77Pe. De. (Pieter Dienes)
Een oude koffiemolen.
#69
Een karaf van geslepen roze kristal uit Bohemen.
Une carafe en cristal rose taillé de Bohême.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 20/30 -
#297
Een vergulde spiegel in barokke stijl.
#57
Een lot van twee porseleinen sakéflesjes met vijf kopjes, versierd met een meerkleurig bloemendecor en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
#199
Een uitgebreid servies van Limogesporselein met een meerkleurig bloemendecor.
Un vaste service en porcelaine de Limoges à décor floral multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Estimate: € 80/120 -
#101Victor SmetPeriod: °Antwerpen, 1930
Een lot van vier aquarellen met schepen. Allen gesigneerd.
Un lot de quatre aquarelles avec des bateaux. Tous signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 33 cmEstimate: € 60/80