Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Negen ingekaderde uitnodigingen en wenskaarten.
Nicole Halsberghe

Negen ingekaderde uitnodigingen en wenskaarten.

Neuf invitations et cartes de vœux encadrées.
Online only
Dim. 49 x 39 cm
SKU: 2706220062.
Category: Online Only.
Auction day: 27 June 2022 22:00
Catalogue #62
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Halsberghe

  • #140
    Nicole Halsberghe

    Twee werken: - “Portugese vrouw met hond”. Gemengde techniek op papier. 1959. - “Joegoslavische man. Ljublijana, 1967.

    Deux oeuvres: "Portugaise avec chien". Technique mixte sur papier. 1959. - "Homme yougoslave. Ljubljana, 1967.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24,5 x 12,5 & 19 x 11 cm
    Estimate: € 30 / 40

Similar lots by type

  • #259

    “Doisneau 40/44” en “Doisneau Paris”, twee kunstboeken.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #154

    Een dekselpot van Japans porselein met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt en op houten sokkel. Bijgevoegd een recent tienkantig bord van blauw-wit Chinees porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm Ø: 21 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #262

    “Aphrodite”. Een beeld van kunststof op houten sokkel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #219

    Een schemerlampje met roze opaalglas, gedragen door een bronzen figuurtje.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 40
  • #245
    Mappin & Webb’s, London & Sheffield

    Een verzilverd metalen theepot, koffiepot en suikerpot. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13, 16 & 20 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #220
    Kaiser Porzellan

    Een porseleinen sierschotel met meerkleurig decor ‘Taiwan’. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #258

    “Alechinsky”, “Alechinsky sur Rhône”, “Alechinsky 50 ans d’imprimerie”, “Alechinsky Frontières et bordures” en “Alechinsky au pays de l’encre”. Vijf kunstboeken over het werk en leven van Alechinsky.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #159

    Een lage verguld bronzen kandelaar.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #155
    Makkum

    Een blauw-wit aardewerken horlogehouder. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #268
    Märklin

    Een lot wagons op schaal HO in originele doosjes: - 4473 lage boordwagen - 4474 lage boordwagen met bulldozer en graafmachine - 4475 lage boordwagen met huif van Märklin - 4509 bananenwagen - 4513 kiepwagen

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #242

    Een theepot en een kopje met schotel van Meissenporselein. Het eerste stuk met blauw-wit en verguld decor, het tweede met meerkleurig en verguld bloemendecor. beide gemerkt onderaan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 7 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #236

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een groentenschotel met deksel en een paar kandelaars.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 - 15 cm Ø 27 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #252

    Een lot porselein, bestaande uit twee dekselpotjes van Beiers porselein, een dekeslpotje van Dresden en een kratervaasje van parijs.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #251

    Een grote dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerkmet decor van bloemen en vogels en met een Fo-hond op het deksel. Bijgevoegd een kleine vaas, gemerkt van de Porceleyne Fles.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 2& & 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #229

    Een barometer- hygrometervan messing en plexi, model ‘Sputnik’. Barst onderaan in het plexi.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #244

    Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 10,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #266
    Dickie, Spielzeug

    Een radiogestuurde modelboot op batterijen.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #169
    Goldimari

    Een kleine cachepot van Japans porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #228

    Een houten kistje.

    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 15 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #210

    Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blaadje en versierd met inlegwerk van parelmoer.

    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 38 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #277
    Lego 383

    “Truck met graafmachine”. Een set in originele doos. 1973.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #264
    Hema

    “Aquaracer”. Een radiogestuurd amfibie-autootje. In originele doos.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #176
    Anna Club Plush

    Een plushen kat. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #226
    Powell, Bishop & Stonier, Staffordshire

    Een grote aardewerken serveerschotel met decor ‘Tokio’. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #284
    A. Polfliet

    “Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #163

    Een paar reproducties in een kadertje.

    Deux reproductions dans un cadre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #237

    Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.

    Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 & 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #102

    “Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Fleuriste". Une aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 cm x 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #130
    T. G. Green & Co.

    “Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.

    "Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #289
    Jos Martin

    “Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #48

    “Winters boslandschap bij valavond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #254

    Een lot van 22 albums waaronder 19 Suske en wiske strips, een album van Bessy, een album van Asterix en een album van Donald Duck. Gebruiksschade.

    Lot de 22 albums de bandes dessinées dont 19 de Suske en Wiske, un Bessy, un Asterix et un Donald Duck. Usures.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 12 / 15
  • #70

    Mooie grote, in zwart en kant geklede pop van kunststof, met draaiende ogen. Zonder merk.

    Belle grande poupée en plastique vêtue de noir et de dentelle, avec des yeux qui tournent. Sans marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 88 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #280

    Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #184
    Braun & Hogenberg

    “Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.

    Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #147
    Baken

    “Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Online-Only 27 Juni 2022

Op Maandag 27 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday June 27th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

27 June 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More