#36
Een wit aardewerken vaas op piedouche.
#116Capodimonte
Lot “Capodimonte”, porseleinen mandje en schaaltje, gemarkeerd onderaan.
#44
“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#169
Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#139
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h : 36 cmEstimate: € 40/50 -
#248
Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
#165Henri GeertsenPeriod: 1892-1969
“Achterhuis”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 15/75.
"Maison arrière". Gravure. Signée et numérotée 15/75.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 16 x 10 cmEstimate: € 15/25 -
#28
Deux tasses à thé en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 11 & 11,5 cmEstimate: € 10/15 -
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#121
Een Arabische prent met gevechtsscène. Glas gebarsten.
#118
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35/45