#135JunghansEen antieke tafelklok met houten gesculpteerde omkasting. Gemerkt in de emaille wijzerplaat, dewelke gecraqueleerd.
#80Een gemberpot in Chinees porselein met gelukstekens op een florale achtergrond.
A ginger jar in Chinese porcelain adorned with lucky symbols on a floral background.No longer availableOnline onlyDim. h 30 x Ø 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#110Een handbeschilderde vaas in opalineglas.
A hand-painted vase in opaline glass.No longer availableOnline onlyDim. h 31.5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#43Delft BochEen blauw-wit porseleinen sierbord met rivier en molenlandschap. Verso gemerkt.
#5Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
#291Een uit eikenhout gesculpteerde wandnis.
No longer availableOnline onlyDim. 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#92Een lot van 2 Japans porseleinen Imari sierborden en 1 schotel.
#107Een lot varia internationale luciferdoosjes.
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60