#285
Montlouis Demi-Sec Les Batisses A.C. Dom. Deletang & Fils, St-Martin-le-Beau M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#72
Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt Ch. L’Evangile A.C. Pomerol Van den Bussche, Gent M.B. 1964 aantal: 1 bt Ch. La Serre A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 1 bt lsCh. Larrivet-Haut-Brion A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1983 aantal: 1 bt Ch. Ripeau A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 3 bt
No longer available -
#424
Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#314
Ch. La Fleur de Gay A.C. Pomerol
M.C. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#235
Morey-Saint-Denis A.C. J. Taupenot-Merme, Morey M.P. 1983 aantal: 8 bt
No longer available -
#141
Sylvaner A.C. Alsace A. & R. Barrière Frères, Nuits
0 aantal: 7 bt beschadigde etiketten
No longer available -
#171
Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 11 bt 5 à 10 cm
No longer available -
#411
Ch. Rieussec A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. O.K. 2007 aantal: 6 bt
No longer available -
#192
“Y” A.C. Bordeaux Supérieur “Ygrec” grand vin sec provenant des vigines d’Yquem M.P. 1972 aantal: 1 bt ts
No longer available -
#475
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#160
Champagne Grande Réserve Rosé Brut 1e Cru Gimonnet-Oger, Cuis M.O. 0 aantal: 2 bt
No longer available -
#327
L’Etoile A.C. Banyuls Grand Cru Association Coopérative des Propriétaires, Banyuls M.P. 1991 aantal: 9 bt