Similar lots by type
-
#642
“Abtracte vlakkencompositie”. Een lithografie. Gesigneerd.
Composition de surface abstraite. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 90/120 -
#314Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
Intérieur. Une eau-forte en couleurs. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#669Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Lachend koppel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/25 buiten de plaat.
Couple qui rit. Une lithographie. Signée et numérotée 48/25 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#609Charles DelportePeriod: 1928- 2012
“Moeder en kind”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 117/145 buiten de plaat.
Mère et enfant. Une lithographie. Signée et numérotée 117/145 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 55 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#489
Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring.
Une sérigraphie d'après une oeuvre de Keith Haring.No longer availableDim. 77 x 55 cmEstimate: € 220/260 -
#359Ferdinand GielePeriod: 1867 - 1929
Vijf etsen, allen gesigneerd buiten de plaat:- “Oxford Magdalen College Cloisters”. 8/50. (29,5 x 17,5 cm)- “Oxford, New College”. 2/75. (28,5 x 20 cm)- “Gewelfde hal”. (10,5 x 16 cm)- “London, Westminster Abbey, Chapter House”. 28/50. (35 x 25 cm)- “Interieur Westminster Abbey (?)”. (35 x 25 cm)
Cinq eaux-fortes, toutes signées à l'extérieur de la plaque : - Oxford Magdalen College Cloisters. 8/50. (29,5 x 17,5 cm) - Oxford New College”. 2/75. (28,5 x 20 cm)- “Gewelfde hal”. (10,5 x 16 cm)- “London, Westminster Abbey, Chapter House”. 28/50. (35 x 25 cm)- “Intérieur Westminster Abbey (?)”. (35 x 25 cm)No longer availableEstimate: € 80/120 -
#674Félix BracquemontPeriod: 1833 - 1914
“De doorwaadbare plaats”. Een gravure op perkament naar een werk van Théodore Rousseau. Gesigneerd rechts onder. Ca. 1882.
Le gué. Une gravure sur parchemin d'après une oeuvre de Théodore Rousseau. Signée en bas à droite. Vers 1882.No longer availableDim. 42 x 37 cmEstimate: € 60/120 -
#234Armand ApolPeriod: 1879 - 1950
“Verger sous la neige”. Een kleurengravure naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd buiten de plaat.
Verger sous la neige. Une gravure en couleurs d'après une œuvre de Valerius de Saedeleer. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 51,5 x 58 cmEstimate: € 120/180 -
#682Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955
“Man met paarden”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.
“Homme aux chevaux”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.No longer availableDim. 20 x 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#382
“Abstracte compositie met vierkanten”. Een zeefdruk. Niet gesigneerd.
“Composition abstraite avec des carrés”. Une sérigraphie. Non signé.No longer availableDim. 27 x 27 cmEstimate: € 60/80 -
#374Jaak GorusPeriod: 1901-1981
Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 40/50 -
#654Raphaël DuboisPeriod: 1888 - 1960
“Le Meyboom 1945”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 7/12 buiten de plaat.
Le Meyboom 1945. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 7/12 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 25 x 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#644Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Gipsy Gospel 1976”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
“Gypsy Gospel 1976”. Lithographie. Signée hors de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 29,5 x 44 cmEstimate: € 120/200 -
#662Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979
“Oostende”. Een met pastel bijgewerkte ets. Gesigneerd in en buiten de plaat.
“Ostende”. Une eau-forte mise à jour au pastel. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31,5 x 35,5 cmEstimate: € 35/45 -
#689
Een lot van vijf gravures:- “Winter op het Vlaams hoofd”. Jaak Gorus. Gesigneerd en genummerd 21/45 buiten de plaat. (12 x 16,5 cm)- Een vaantje. (19,5 x 32 cm)- “The Town Hall Antwerp”. XIX eeuw. Glas gebroken. (14 x 18,5 cm)- Fragment van een voorstelling van het Beleg van Antwerpen. (12,5 x 16 cm)- “Anvers, vue de la Tête de Flandres”. (14 x 20 cm).
Un lot de cinq gravures : - Hiver sur la tête flamande. Jaak Gorus. Signé et numéroté 21/45 hors de la planche. (12 x 16,5 cm) - Un fanion. ( 19,5 x 32 cm) - L'Hôtel de Ville d'Anvers XIXe siècle. Verre brisé (14 x 18,5 cm) - Fragment d'une représentation du Siège d'Anvers (12,5 x 16 cm) - Anvers, vue de la Tête de Flandres” (14 x 20 cm).No longer availableEstimate: € 50/70 -
#412Victor VasarelyPeriod: 1906 -1997
“Gyemant”. Een zeefdruk. Edition du Griffon. Neuchatel, Suisse, 1974.
“Gyemant”. Une sérigraphie. Edition du Griffon. Neuchâtel, Suisse, 1974.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#299
Een reeks van vier spreuken met illustraties van Frans Van Immerseel. Buiten de plaat gesigneerd.
Une série de quatre proverbes avec des illustrations de Frans Van Immerseel. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#684Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Oude hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/25.
Ancienne ferme. Une eau-forte. Signée et numérotée 10/25.No longer availableDim. 15,5 x 25 cmEstimate: € 50/70 -
#479Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006
“Dame met bloemenhoed”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Dame au chapeau de fleurs. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 140/180 -
#699Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Visscherhaven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
“Visscherhaven”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 40/50 -
#379
“Liège”. Een ingekaderde kaart.
Liège. Une carte encadrée.No longer availableDim. 14,5 x 18 cmEstimate: € 60/100 -
#649Martine Theys
“Arendslook” Een ets. Gesigneerd, gedateerd 2016 en genummerd 1/4 buiten de plaat. Glas gebroken.
“Regard d'aigle” Une eau-forte. Signée, datée 2016 et numérotée 1/4 à l'extérieur de la plaque. Verre brisé.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40/50 -
#584Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Bali”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Bali. Une gravure sur bois. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 42 x 29,5 cmEstimate: € 50/80 -
#369Felicien Rops
“Derrière le Rideau” Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat. Met begeleidend boek.
“Derrière le Rideau”. Une eau-forte. Monogrammée dans la planche. Avec livre d'accompagnement.No longer availableDim. 6,5 x 10 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#280
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,72 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1000/1100 -
#141Val Saint Lambert
Een reeks van zes glazen van geslepen kristal met kelken in verschillende kleuren. met bijbehorende karaf. Gemerkt.
Un ensemble de six verres en cristal taillé avec des calices de différentes couleurs. Avec carafe assortie. Signé.No longer availableDim. h: 22 & 41 cmEstimate: € 120/200 -
#418
Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#205
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,70 ct. FVVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central de +- 0,70 ct. FVVS1 et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,48 ct.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 1800/1900 -
#44
Een lot van drie handgeschilderde miniatuur vrouwenportretjes op ivoor (?), waarbij twee in ivoren en één in houten kadertje.
Lot de trois portraits féminins miniatures peints à la main sur ivoire (?), deux en ivoire et un dans un cadre en bois.No longer availableDim. 11,5 x 9,5 - 12,5 x 11,5 cm (kaders)Estimate: € 150/200 -
#494
Een paar porseleinen menuhouders, roze tot karmijnrood gekleurd en in rococostijl versierd met rocailles, rozen en een jongen en een meisje met dienbladen. Omstreeks 1900.
Une paire de porte-menus en porcelaine, de couleur rose à pourpre et décorés dans le style rococo avec des perles de rocaille, des roses et un garçon et une fille avec des plateaux. Vers 1900.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 100/150 -
#441
Een antiek bronzen beeld van Jambhala, de Tibetaanse god van de rijkdom.
Une statue en bronze antique de Jambhala, le dieu tibétain de la richesse.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/180 -
#448
Een paar borden van Imariporselein met meerkleurige bloemendecors en gelobde randen. XIXe eeuw.
Paire d'assiettes en porcelaine Imari à motifs floraux multicolores et bords lobés. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 80/120 -
#413
Een olielamp van Imariporselein en messing en een klein Imariporseleinen dekselvaasje.
Une lampe à huile en porcelaine d’ Imari et laiton et un petit vase à couvercle en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 19 & 58 cmEstimate: € 80/120 -
#559Royal Boch
Een paar wit aardewerken schalen op voet. Design van Ernest D’Hossche. Gemerkt.
Une paire de bols en faïence blanche sur pied. Design par Ernest D'Hossche. Signé.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#283
Een kruisvormige schotel van Delfts aardewerk met geaccoleerde randen en versierd met blauw op wit decor van landschappen en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence de Delft en forme de croix à bords en accolade et décoré d'un décor bleu sur blanc de paysages et de fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 180/240 -
#18
Een lot van vier XVIIIe eeuwse tegels, waarbij drie blauw op wit en één polychroom.
Un lot de quatre carreaux du XVIIIe siècle, trois bleus sur blanc et un polychrome.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 80/120