Similar lots by type
-
#95
Een uit brons vergulde Napoleon III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.
-
#35
Een roze Venetiaans glazen luchter met 6 lichtpunten, 4 delen ontbreken zijnde 1 groot blad, 1 klein blad, 1 bloem en een deeltje van het onderhangend element.
-
#399
Een lot van 3 postzegelboeken bestaande uit een verzameling Hongarije 1904 - 1972 en Roemenië 1900 - 1973, een verzameling Hongarije 1955 - 1986 en een album Tsjecho Slowakije 1918 - 1955. Toegevoegd 2 oude aandelen.
Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#276Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
-
#369Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
-
#286Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
-
#187Francesco Librizzi Fontana ArtePeriod: 2017
“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor Fontana Arte, 2017.
-
#55
Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
-
#105Glashütte LimburgPeriod: 1970
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#181Bertaux
Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.
Place a bid ›Dim. h 51 cm -
#697Nimy
Een set van 2 vroeg 20ste eeuwse cache-pots in porselein met florale motieven gedecoreerd. Onderaan gemerkt Nimy.
-
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
-
#106Glashütte Limburg
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
-
#608
Een modern design mat zwart metalen wandlampjes.
-
#45
Een meerkleurige Venetiaans glazen luchter met enkele delen beschadigd en manco waaronder de onderste coupe.
-
#389
Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
-
#379Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
-
#116Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage bar-cart in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. Het onderste glas heeft een klein barstje in een hoek.
-
#213Raak
“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
-
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
Other lots in this auction
-
#223Trek
Een koersfiets in carbon, Trek, antracietgrijs, maat 56, 20-speed.
-
#156
Een antieke massief houtgesculpteerde wieg op leeuwenpoten.
-
#219Leopold MullerPeriod: 1879-1961
“Natuurlandschappen”. Een lot van 4 olieverf schilderijtjes, waarvan 2 op doek en 2 op paneel. 2 onderaan gesigneerd en 2 toegeschreven aan Leopold Muller.
"Natural landscapes". A lot of 4 oil paintings, 2 on canvas and 2 on panel. 2 signed at the bottom and 2 attributed to Leopold Muller. -
#152
“Italiaans campagnezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “ M. Van Cuyck”. Toegeschreven aan Michiel Thomas Ant. Van Cuyck.
-
#154
“Sint-Anna ten drieën”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. 17e eeuws.
-
#260
Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,32 ct.
Place a bid ›Dim. 20,34 g -
#263Hergé
“Kuifje in Afrika”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55. Zeer goede staat, normale slijtage.
"Kuifje in Afrika". hard cover. Ed. Casterman 1955. Reprint A55. Very good condition, normal wear and tear.Place a bid ›Estimate: € 70/80 -
#132A. De Loof
“Zittend naakt.” Pastel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1933
-
#421
Een lot van 2 dekselvazen in porselein met een Chinees floraal decor en wapenschilden met leeuwen.
-
#46Ethan Allen
Een paarsgeschilderd sideboard model ‘Radius’ - Genummerd 12 9401 222 - 120695.
-
#398
Een tafellamp in Tiffany-stijl met glas in lood kap.
-
#141
Een gepatineerd bronzen schrijfstel inktpot met beeld van een tijger op rotsen, en bijgevoegde schrijfpen.