#67Paul HellerPeriod: 1935Een vaas in Booms glas met gouden accenten, ontworpen door Paul Heller. Schilferschade aan de rand.
#199Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix.No longer availableOnline onlyDim. 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134“Vlaeykensgang te Antwerpen en Landelijke boerderij te Bokrijk”, een lot van 2 etsen buiten de plaat gesigneerd Daniel Winkelmans.
"Vlaeykensgang in Antwerp and Rural farm in Bokrijk," a lot of 2 etchings signed outside the plate by Daniel Winkelmans.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 52 cmEstimate: € 20 / 30 -
#82Een paar glazen groene ‘hekseballen’.
A pair of green glass 'witch balls'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 10 & 9,5 cm -
#60“Heilige Familie”. Een antiek vieux Paris porseleinen groep.
#24“Antwerpen en Brugge”. Een lot van 2 kleurenlitho’s op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 27/350 & 167/350.
"Antwerp and Bruges". A lot of 2 color lithographs on paper. Signed and numbered 27/350 & 167/350 at the bottom outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 21 & 22 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#8Havenzicht, poster.
Harbor view, poster.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#119Een wandklok/paardjesklok in hout. Laat 20ste eeuws.
#250R.S. Marino CapodimonteEen vintage meerkleurig porseleinen sierschaal als wanddeco. Met Grieks mythologische taferelen en vergulde details in het decor. Verso gesigneerd en genummerd 3047.
No longer availableOnline onlyDim. 6,5 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#166“Maria met Kind”. Een vintage kunststoffen wanddeco.
#168Een gegoten rookglazen beeld van een meeuw.
#180Een tafellamp met verzilverde voet.
A table lamp with a silver-plated base.No longer availableOnline onlyDim. h 44 cmEstimate: € 20 / 30