#670Gamages London“Aeronautic”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.
"Aeronautic". A wristwatch chronograph with automatic movement and metal bracelet. In original packaging. Like new condition.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#574Een gepolychromeerd houten beeld van een gans.
"Reflections in the canal", a color lithograph, signed outside the plate by H. Cassiers.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#601Een Chinees bronzen ritueel wijnvat.
#184Een paar terracotta Bamoen pijpenkoppen, Kameroen.
#271CastlelliEen vintage Italiaans porseleinen tafelmiddenstuk met floraal decor en vergulde lijnen. Onderaan gemerkt.
A vintage Italian porcelain table centerpiece with floral decor and gilded lines. Marked at the bottom.No longer availableDim. 21 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#425Een 18 kt witgouden ring met fantasiestenen.
#222WunsiedelEen koffieservies voor 6 personen van wit porselein met karteldecoratie en zilverkleurige rand. Gemerkt Wunsiedel, Bavaria Porcelaine.
#192Een paar Italiaanse Corcesca speren met kruisvormige punt.
A pair of Italian Corcesca spears with cross-shaped points.No longer availableDim. 199 cmEstimate: € 400 / 600

![[Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten [Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten.](https://jordaens.eu/wp-content/uploads/2024/11/1345300801.jpg)