#378ImariEen Imari Japans porseleinen dekselvaas met meerkleurig floraal decor en met een Fo-hond bovenaan. Barstje onderaan het deksel door productie bakfout.
An Imari Japanese porcelain lidded vase with multicolored floral decoration and foo-dog on top. Crack at the bottom of the lid due to a production defect.No longer availableDim. 42 x Ø 18 cmEstimate: € 60 / 90 -
#140Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een rookkwarts van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a smoky quartz of approximately 1 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#415Een 18 kt geelgouden hanger bezet diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold pendant set with old cut diamonds in silver, with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,35 gEstimate: € 200 / 250 -
#291DerutaEen milieu de table in meerkleurige faience, Deruta, Italy.
#51Fred Bellefroid“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.No longer availableDim. H. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653Een Amerikaanse brandweerhelm; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.
An American firefighter helmet; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.No longer availableDim. 23 x 38 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#126Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
#667E. Benezit“Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.
"Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#241OlympusEen vintage camera Olympus-Pen met lederen draagtasje.
A double-barreled gun - A Marseille. 11-Gauge. Mid to late 19th century.No longer availableDim. L: 120cmEstimate: € 600 / 800

![[Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten [Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten.](https://jordaens.eu/wp-content/uploads/2024/11/1345300801.jpg)