#490Een parelhalssnoer met verschillende kleuren groen en verzilverd slot.
#356Willy Van Der Meeren TubaxEen vintage bureaustoel, gemerkt Tubax en gedateerd 1966.
A vintage office chair, marked Tubax and dated 1966.No longer availableDim. 87 x 42 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#667E. Benezit“Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.
"Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#410Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,52 ct. F VS1.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.52 ct. F VS1.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 650 / 750 -
#614Een ronde butlerspiegel.
A round butler's mirror.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#7Een paar aardewerken celadonkleurige Art deco Bulldogs.
A pair of earthenware celadon colored Art Deco Bulldogs.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60Een 18 kt witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijke gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,67 gEstimate: € 600 / 700 -
#450Een parelhalssnoer met verschillende kleuren bruin, grijs en verzilverd slot.
A pearl necklace with various shades of brown, grey, and a silver clasp.No longer availableDim. L: 36 cmEstimate: € 80 / 120

![[Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten [Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten.](https://jordaens.eu/wp-content/uploads/2024/11/1345300801.jpg)