#80Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 4,37 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 4.37 ct.No longer availableDim. 10,38 gEstimate: € 1600 / 1800 -
A Precolumbian blackware ceramic firepot in the shape of a figure and jaguar.No longer availableDim. 8,5 cmEstimate: € 100 / 200 -
#541Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.
#22Robert BorretPeriod: °1924“Stilleven met fruit en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Borret.
"Still life with fruit and flower vase", a painting, oil on panel, signed R. Borret.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#633Een blackware keramieken karaf met schenktuit, Peru. Vermoedelijk precolumbiaanse replica, 20e eeuw.
A blackware ceramic carafe with a spout, Peru. Presumably a pre-Columbian replica, 20th century.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800

![[Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten [Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten.](https://jordaens.eu/wp-content/uploads/2024/11/1345300801.jpg)