[Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten.

Een groot lot papieren betaalbiljetten.

A large lot of paper payment notes.
SKU: 1712240063.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #63
Estimate: € 60 / 80

  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #527

    A lot of 2 carved metal votive tablets, temple tokens, 18th century, Siam.
    Dim. 32 & 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #397
    Heljan Faller

    Een lot van 8 vintage treinset N schaal decor bouwkits. Bestaande uit Heljan; “602, 611, 601”, Brawa; “2700”, Faller; “2150” en “2142” in ongeopende verpakking, Walthers; “933-3221” en “Roof details” in ongeopende verpakking.

    A lot of 8 vintage N scale train set scenery building kits. Includes Heljan; "602, 611, 601", Brawa; "2700", Faller; "2150" and "2142" in unopened packaging, Walthers; "933-3221" and "Roof details" in unopened packaging.
    Estimate: € 80 / 120
  • #28

    Een lot van 2 bronzen penningen en 5 munten bestaande uit een penning van het prins Leopold instituut voor tropische geneeskunde, 1906 - 1956, een plaquette van dr A. Broden, 1875 - 1929, directeur du laboratoire de Leopoldville, 500 frank, 150 jaar onafhankelijkheid van België, 2 x 250 frank, 1975 en 2 x 100 frank, 1949 en 1951.

    A lot of 2 bronze medallions and 5 coins including a medallion from the Prince Leopold Institute for Tropical Medicine, 1906 - 1956, a plaque of Doctor A. Broden, 1875 - 1929, director of the laboratory in Leopoldville, 500 francs, 150 years of Belgian independence, 2 x 250 francs, 1975 and 2 x 100 francs, 1949 and 1951.
    Dim. Ø 7 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #569

    Een retro staande lamp op houten statief gemonteerd.

    A retro floor lamp mounted on a wooden tripod.
    Dim. 150 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #445

    Een moderne witgouden ring van bewogen vorm.

    A modern white gold ring of flowing form.
    Dim. 8,83 g brut
    Estimate: € 400 / 500
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #185

    Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte broche bezet met een saffier van +- 1 ct. en fijne pareltjes.

    An 18 kt yellow gold filigree brooch set with a approximately 1 ct. sapphire and fine pearls.
    Dim. 4,10 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #353
    Val Saint Lambert

    Een vintage vaas, val Saint lambert, groen in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A vintage vase, Val Saint Lambert, green colored throughout. Marked with label.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #306

    Een set van 2 vintage cognac-lederen clubzetels, dans son jus.

    A set of 2 vintage cognac leather club chairs, in their original condition.
    Dim. 77 x 69 x 76 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #648

    “De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.

    "The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #539

    Een vintage koperen luchter met 6 lichtpunten, opaline glas en versierd met een vogel.

    A vintage copper chandelier with 6 light points, opaline glass, and decorated with a bird.
    Dim. 40 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00