Other lots in this auction
-
#629Staf BeertenPeriod: 1930-2019“Bloemenstilleven”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, mixed media on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 56 x 44 cmEstimate: € 150 / 250 -
#382Paul Permeke“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Bijgevoegd kunstboek aangaande “P. Permeke”, door Willem Enzinck.
"Winter Farmland Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Includes an art book about "P. Permeke", by Willem Enzinck.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 600 / 800 -
#322Een set van 6 vroeg 20ste eeuwse vingerbadjes in groen glas.
A set of 6 early 20th-century finger bowls in green glass.No longer availableDim. 11,5 x 5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#506Roos Van de VeldePeriod: °1961Een kunstwerkje met twee fijn porseleinen vaasjes in een smeedijzeren houder. Met documentatie.
Une œuvre d'art avec deux vases en porcelaine fine dans un support en fer forgé. Avec documentation.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#493Een aardewerken precolumbiaans Xochipala beeldje van een gezeten figuur. Diverse breuk herstellingen aanwezig en duimpjes manco.
A terracotta pre-Columbian Xochipala figurine of a seated figure. Various repairs present and thumbs missing.No longer availableDim. 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#287Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa gekleurd met florale alsook symmetrische motieven.
A vase in cut crystal, green in color with floral and symmetrical motifs.No longer availableDim. h 20 x Ø 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#220Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,88 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliants with a total weight of 0.88 ct.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 800 / 1000 -
#512Léon DelderennePeriod: 1864-1921“Parkzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Park view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 90 x 75 cmEstimate: € 200 / 300 -
#434“Le Picador”. Een litho op papier, onderaan in de plaat gesigneerd. Naar het werk van Dali. Vermoedelijke uitgave S.P.A.D.E.M., 1983, Caligula.
"The Picador." A lithograph on paper, signed at the bottom of the plate. After the work of Dali. Presumed edition by S.P.A.D.E.M., 1983, Caligula.No longer availableDim. 89 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#71‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#283Albert Nestler CastellEen lot met 2 vintage precisie-rekenlinialen in originele doos en handleiding.
A lot containing 2 vintage precision slide rules in original box with manual.No longer availableDim. 30 & 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#23Een lot van 6 verzamelalbums met betrekking tot Robbedoes en Franquin in verschillende uitgaven.
A lot of 6 collector's albums related to Spirou and Franquin from various editions.No longer availableEstimate: € 30 / 50

![[Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten [Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten.](https://jordaens.eu/wp-content/uploads/2024/11/1345300801.jpg)