[Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten.

Een groot lot papieren betaalbiljetten.

A large lot of paper payment notes.
SKU: 1712240063.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #63
Estimate: € 60 / 80

  • #396

    Een Oosters handgeknoopte loper.

    An Eastern hand-knotted runner.
    Dim. 335x75 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #170

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een hartvormige robijn van +- 4 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a heart-shaped ruby of approximately 4 ct.
    Dim. 4,02 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #623

    Een Chinees porseleinen vaas, famille noir met vogels en floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain vase, famille noir with birds and floral decoration. Marked at the bottom.
    Dim. 25 x Ø 14 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #294
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Steegje”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Alleyway." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 48 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #49

    “Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #330

    Twee verschillende fijne parelhalssnoeren waarvan één met zilveren slot.

    Two different fine pearl necklaces, one with a silver clasp.
    Dim. L: 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #520

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met en twee saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with two cabochon sapphires with a total weight of approximately 1.30 ct.
    Dim. 4,18 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #462

    A set of Bachmann trains consisting of a steam locomotive + tender 'Jupiter', and 11 wagons/tank cars, all in their original packaging. HO scale.
    Estimate: € 150 / 250
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #457
    Bachmann Arnold Rapido

    Een lot van 10 vintage treinwagons N schaal, in originele verpakking. Bestaande uit 4x Arnold Rapido; “0401, 0485, 0404 D (2x)”, 3x Bachmann Old Timers; “53-1055, 53-1056-24, 5184”, Life Like; “7758, 7747, 7759”.

    A lot of 10 vintage train cars N scale, in original packaging. Consisting of 4x Arnold Rapido; "0401, 0485, 0404 D (2x)", 3x Bachmann Old Timers; "53-1055, 53-1056-24, 5184", and Life Like; "7758, 7747, 7759".
    Dim. 13 & ... & 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #582
    Georges Boyer Limoges France

    “Mon Village”. Een vintage Frans porseleinen koffieservies met landschap in het decor. Bestaande uit 4 kopjes en schotels, koffiekan, suikerpot, 4 kleine bordjes en 1 groot. Onderaan gemerkt en gesigneerd.

    "Mon Village". A vintage French porcelain coffee set with landscape decoration. Consisting of 4 cups and saucers, coffee pot, sugar bowl, 4 small plates, and 1 large plate. Marked and signed on the bottom.
    Estimate: € 80 / 120
  • #598

    Een precolumbiaans blackware keramieken vuurpotje in de vorm van een figuur en jaguar.

    A Precolumbian blackware ceramic firepot in the shape of a figure and jaguar.
    Dim. 8,5 cm
    Estimate: € 100 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00