#341SchatzEen scheepsklok gemonteerd op houten plank, Schatz Royal Mariner.
#7Een paar aardewerken celadonkleurige Art deco Bulldogs.
A pair of earthenware celadon colored Art Deco Bulldogs.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#323Een grote koperen ketel met handvat en op pootjes, naar oud voorbeeld.
#9René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Havenzicht”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.
"Havenzicht", a painting, watercolor and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#324Dirk StallaertEen schets van een halve plaat voor een album van Nero. Gesigneerd in potlood.
A half-page sketch for a Nero album. Signed in pencil.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#586Een commode met 2 laden in marqueterie en bronskleurig beslag in Louis XV stijl
#575een vintage kunststoffen lamp met 4 dolfijnen.
#16Een massief eikenhouten kerkkandelaar.
A solid oak church candlestick.No longer availableDim. 126 cmEstimate: € 40 / 60

![[Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten [Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten.](https://jordaens.eu/wp-content/uploads/2024/11/1345300801.jpg)