#521Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerd figuur varend op een vis. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic carafe with a sculpted figure sailing on a fish. Peru.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#667E. Benezit“Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.
"Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
"Interior with grandmother", a lot of 2 paintings, oil on panel in gilded frame, both signed J.C. Verburgh.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#451Een verzameling van 170 oude munten. “Armement Charles II 1666”, jeton. Archeologische vondsten Syrië, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italië, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. België 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. En kleinere stukken voor W.O. II. Evenals 136 munten en penningen uit België, Nederland, Frankrijk en Duitsland.
A collection of 170 old coins. "Armament Charles II 1666", token. Archaeological finds from Syria, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italy, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. Belgium 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. And smaller pieces pre-World War II. Also, 136 coins and medals from Belgium, the Netherlands, France, and Germany.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#419Een aardewerken Nazca kruikje met precolumbiaans decor. Diverse herstellingen en manco’s.
An earthenware Nazca small jar with Precolumbian decoration. Various repairs and losses present.No longer availableDim. 13,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#4Kurt Peisser“Twee schipperskinderen”. Ets. Gesigneerd in de plaat.
"Two Shipmen's Children". Etching. Signed in the plate.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40 / 50

![[Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten [Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten.](https://jordaens.eu/wp-content/uploads/2024/11/1345300801.jpg)