#49“Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678Dr.G.K. Nagler“Die Monogrammisten, Künstler aller Schulen. In 5 delen. Linnen banden. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Evenals Paul Piron, “Twee Eeuwen Signaturen van Belgische Kunstenaars”. Ed. Art in Belgium, 2002.
"The Monogrammists, artists of all schools. In 5 volumes. Linen bindings. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Also Paul Piron, "Two Centuries of Signatures of Belgian Artists". Ed. Art in Belgium, 2002."No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#108Amphora, CzechoslovakiaEen Tsjecho-Slowaakse Art Deco aardewerken vaas met meerkleurig decor en gestileerde haan in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A Czechoslovakian Art Deco earthenware vase with multicolored decor and a stylized rooster in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 33,5 x Ø 19 cmEstimate: € 180 / 220 -
#290Een armband bestaande uit zilveren muntjes van 50 centimes met beeldenaar van Albert I evenals een ring bezet met een munt van 1 roepie d.d. 1919.
A bracelet made of silver coins of 50 centimes portraying Albert I, and a ring set with a coin of 1 rupee dated 1919.No longer availableDim. 46,50 gEstimate: € 50 / 80 -
#1Een koppel kemphanen van verzilverd metaal.
#546Een art-deco bijzettafeltje met inlegwerk waaronder een ster en zwaluwen.
A vintage chronograph, circa 1950s. With 18kt yellow gold bezel and expandable wristband.No longer availableDim. Bruto : 62,40 gEstimate: € 300 / 400 -
#240Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and baguette and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1200 / 1400

![[Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten [Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten.](https://jordaens.eu/wp-content/uploads/2024/11/1345300801.jpg)