Other lots in this auction
-
#67GucciEen zwarte lederen handtas, model retro dokterstas . Gemerkt. Gedragen staat.
A black leather handbag, retro doctor's style. Marked. Shows signs of wear.No longer availableDim. H. 16 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#258Louis KalffPeriod: 1897 - 1976“Evoluon”, een mid-century design bureaulamp in groen gelakt en verchroomd metaal, Louis Kalff voor Philips.
"Evoluon", a mid-century design desk lamp in green lacquered and chromed metal, Louis Kalff for Philips.No longer availableDim. h 53 x Ø 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#80Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 4,37 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 4.37 ct.No longer availableDim. 10,38 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#6Een lot van 3 kleine terrines van Frans porselein, waaronder Limoges, met vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A lot of 3 small terrines of French porcelain, including Limoges, with gilded details and floral decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 20 x Ø 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#389Paul SmoldersPeriod: 1921-1997“Jonge Ballerina’s”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 2/60.
"Young Ballerinas." A lithograph on paper, signed and numbered 2/60 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#674lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
A lot of 2 earthenware vases with craquelure.No longer availableDim. h35cm x Ø14cmEstimate: € 60 / 80 -
#655Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#285Een antiek likeurkeldertje in gefineerd hout met koperen inleg voorzien van 4 kleurloos kristallen karafjes en zes borrelglaasjes. 6 ontbrekende borreltjes en kleine schade aan het fineer en inlegwerk.
An antique liqueur cellar in veneered wood with copper inlay, featuring 4 colorless crystal decanters and six shot glasses. 6 missing shot glasses and minor damage to the veneer and inlay work.No longer availableDim. 26 x 32 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#40Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen bezet met oud geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.
A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of 0.30 ct.No longer availableDim. 3,35 g brutEstimate: € 200 / 300 -
#424“Boszicht”, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
“Wooded view”, oil on panel in gilded frame, unsigned.No longer availableDim. 61 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#345ApilcoEen bain-marie pot in rood en geel koper met een porseleinen inzet gemerkt Apilco - France.
A bain-marie pot in red and yellow copper with a porcelain insert marked Apilco - France.No longer availableDim. h 121 x Ø 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#636“La fête des fleurs”. Een beeld uit kunststof, reproductie naar het werk van Auguste Moreau.
"The Flower Festival." A resin sculpture, reproduction of the work by Auguste Moreau.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 60 / 90

![[Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten [Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten.](https://jordaens.eu/wp-content/uploads/2024/11/1345300801.jpg)