[Nog te beschrijven] Een groot lot papieren betaalbiljetten.

Een groot lot papieren betaalbiljetten.

A large lot of paper payment notes.
SKU: 1712240063.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #63
Estimate: € 60 / 80

  • #67
    Gucci

    Een zwarte lederen handtas, model retro dokterstas . Gemerkt. Gedragen staat.

    A black leather handbag, retro doctor's style. Marked. Shows signs of wear.
    Dim. H. 16 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #258
    Louis Kalff
    Period: 1897 - 1976

    “Evoluon”, een mid-century design bureaulamp in groen gelakt en verchroomd metaal, Louis Kalff voor Philips.

    "Evoluon", a mid-century design desk lamp in green lacquered and chromed metal, Louis Kalff for Philips.
    Dim. h 53 x Ø 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #80

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 4,37 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 4.37 ct.
    Dim. 10,38 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #6

    Een lot van 3 kleine terrines van Frans porselein, waaronder Limoges, met vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A lot of 3 small terrines of French porcelain, including Limoges, with gilded details and floral decoration. Marked on the bottom.
    Dim. 20 x Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389
    Paul Smolders
    Period: 1921-1997

    “Jonge Ballerina’s”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 2/60.

    "Young Ballerinas." A lithograph on paper, signed and numbered 2/60 at the bottom outside the plate.
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #674

    lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.

    A lot of 2 earthenware vases with craquelure.
    Dim. h35cm x Ø14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #655

    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #285

    Een antiek likeurkeldertje in gefineerd hout met koperen inleg voorzien van 4 kleurloos kristallen karafjes en zes borrelglaasjes. 6 ontbrekende borreltjes en kleine schade aan het fineer en inlegwerk.

    An antique liqueur cellar in veneered wood with copper inlay, featuring 4 colorless crystal decanters and six shot glasses. 6 missing shot glasses and minor damage to the veneer and inlay work.
    Dim. 26 x 32 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #40

    Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen bezet met oud geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.

    A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of 0.30 ct.
    Dim. 3,35 g brut
    Estimate: € 200 / 300
  • #424

    “Wooded view”, oil on panel in gilded frame, unsigned.
    Dim. 61 x 88 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #345
    Apilco

    Een bain-marie pot in rood en geel koper met een porseleinen inzet gemerkt Apilco - France.

    A bain-marie pot in red and yellow copper with a porcelain insert marked Apilco - France.
    Dim. h 121 x Ø 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #636

    Dim. 56 cm
    Estimate: € 60 / 90

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00