#213Ch. La Marquette A.C. St-Estèphe
M.C. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#240Ch. Couhins-Lurton A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en blanc M.C. 1991 aantal: 8 bt
No longer available -
#328Pouilly-Fumé Les Fines Caillottes A.C.
Jean Pabiot & Fils, Pouilly M.O. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#61Lot rode wijn
aantal: 12 bt
Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1975 aantal: 1 bt
M.C. 1990 aantal: 1 bt
Ch. La Commanderie A.C. Bordeaux Supérieur
1970 aantal: 1 bt
Ch. Faleyrans A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1975 aantal: 1 bt
Ch. L’Angélus A.C. Frosac
1966 aantal: 2 bt
Ch. Haut Maillet A.C. Pomerol
1966 aantal: 1 bt
Ch. Lynch-Moussas A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1969 aantal: 1 b(..)
No longer available -
#16Lot witte wijn
aantal: 8 bt
Ch. La Rivière A.C. Sauternes
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Marquis de Seynac A.C. Monbazillac
M.O. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Larrouquey A.C. Cérons
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Le Protéstat A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Le Pradey A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Cousteau A.C. Cadillac
M.P. 1996 aantal: 1 bt
Ch. L’Enclos de Miqueu A.C. Loupiac
M.O. 2010 aantal: 2 bt
No longer available -
#372Ch. Les Arroucats A.C. Sainte-Croix-du-Mont - Cuvée Virginie
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#275Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#259Ch. Montaunoir A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#316Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#197Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1982 aantal: 12 bt