#43Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Oppium A.C. Minervois Ch. d’Oupia, Oupia M.C. 2011 aantal: 3 bt
Sylla A.O.P. Minervois Dom. Borie de Maurel, Félines M.O. 2015 aantal: 2 bt
Minervois Vieilles Vignes A.O.P. Minervois Pierre Cros, Badens M.O. 2018 aantal: 3 bt
No longer available -
#59Lot rode wijn
aantal: 12 bt
Coteaux de Tlemcen A.C. Vin d’Algérie
M.O.
aantal: 1 bt
Ch. Mansourah A.C. Coteaux de Tlemcen - Vin d’Algérie
M.O.
aantal: 1 bt
Velvety Merlot Chile Terra Andina M.O. 2011 aantal: 1 bt
Merlot Maipo Valley Santa Alicia M.O. 2006 aantal: 1 bt
Shiraz Pinotage Reserve W.O. Coastal Region Lyngrove M.O. 2002 aantal: 1 bt
Shiraz Wine of Origin Stellenbosch Graham Beck M.O. 2004 aantal: 1 bt
Cabernet Shiraz Merlot South(..)
No longer available -
#375Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2006 aantal: 6 bt
No longer available -
#232Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. K. 1989 aantal: 11 bt
No longer available -
#47Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain
aantal: 1 bt beschadigd etiket
Gigondas A.C. E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2011 aantal: 2 bt
Anjou Cépage Cabernet A.C. François Testard, Liré M.O. 1996 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon VDP d’Oc Mas de Chabert, Servian M.O.
aantal: 1 bt
Grenache Syrah Les Bellines VDP d’Oc Mas de Chabert, Ser(..)
No longer available -
#304Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#376Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2006 aantal: 6 bt
No longer available -
#192Ch. Mitrotte A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.B. 1981 aantal: 14 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#272Ch. d’Yquem A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 1 bt
No longer available -
#279Ch. Léoville-Poyferré A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#3Lot witte wijn
aantal: 9 Bt.
Dom. de Brescou I.G.P. Côtes de Thongue
M.D. 2009 aantal: 2 Bt.
M.D. 2010 aantal: 1 Bt.
M.D. O.D. 2011 aantal: 6 Bt.