#63Lot rode wijn
aantal: 13 bt
Ch. La Vieille Gasparets A.C. Corbières
M.C. 1991 aantal: 2 bt
Ch. Maroutine A.C. Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Francis A.C. Médoc
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Guionne A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1979 aantal: 1 bt (..)
No longer available -
#271Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#165Taylor’s Old Tawny Port 10 years old
Taylor, Flatgate & Yeoman Vinhos M.O. O.K. 0 aantal: 1 bt
No longer available -
#395Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#127Lot rode bourgogne
aantal: 10 bt
Bourgogne A.C. Bonin-Michelot, Meursault M.O. 1974 aantal: 1 bt
Bourgogne A.C. Jacques Cacheux-Blée, Vosne M.O. 1976 aantal: 2 bt
Côte de Nuits-Villages A.C. J. Calvet & Co, Beaune M.O. 1988 aantal: 1 bt
Côte de Beaune-Villages A.C. Louis Jadot, Beaune M.O. 1988 aantal: 1 bt
Savigny-les-Beaune A.C. Louis d’Armont, Corgoloin M.O. 1990 aantal: 1 bt
Pommard A.C. De La Chapelle, Beaune M.O. 1992 aantal: 1 bt
Chambo(..)
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#262Ch. Beauséjour-Bécot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#260Ch. Montaunoir A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. O.D. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#353Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#343Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#337Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#173Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1972 aantal: 3 bt T.S. à M.S.