#459A. Van Gijsch“Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd ‘Van Gijsch A.’.
#313Een lot van 14 vintage perforators. Diverse merken en modellen.
A lot of 14 vintage hole punches. Various brands and models.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#91Een paar wandlampen van gelakt metaal.
#328Een uit metaal gegoten Art Deco tafelmiddenstuk met kristallen schaal.
#318Cristallerie LorraineEen vintage kristalglazen schaal in organische vorm. Onderaan gemerkt.
#714Een vintage polychrome porseleinen groep van 2 pauwen. Italiaans werk.
A vintage polychrome porcelain group of 2 peacocks. Italian work.No longer availableDim. h 34 x l 35 x d 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#434Een vintage spiegel met steen motief.
#334J Callaert“Vissersboot bij valavond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Callaert.
"Fishermen's boat at sunset", a painting, oil on canvas, signed J. Callaert.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 60