Other lots in this auction
-
#621Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table.No longer availableDim. 35 x 100 x 100 cmEstimate: € 60 / 90 -
#363MarpaEen houten banjoline, gemerkt Marpa. Verso ingelegde houttekening met romantisch tafereel.
A wooden banjoline, marked Marpa. On the back, an inlaid wood drawing with a romantic scene.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#648Een bronzen Foo Dog beeldje, Tibet, 19e eeuw.
A bronze Foo Dog statue, Tibet, 19th century.No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#670Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 karat white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.60 ct. and sapphire baguettes totaling approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 600 / 700 -
#429Jaky Lefrançois“Vissersboten”, een aquarel op papier, gesigneerd Jacky Lefrançois. Met gegevens aan de achterkant.
"Fishermen's boats," a watercolor on paper, signed by Jacky Lefrançois. With details on the back.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4832 Chinese polychrome, porseleinen zalfpotjes. Meerkleurig met spelende kinderen in het decor. Tijdvak Tao Kuan.
A lot of 2 Chinese polychrome porcelain ointment jars. Multicolored with playing children in the decoration. Period of Tao Kuan.No longer availableDim. 5 x Ø 8,5 cm & 4,5 x Ø 10 cmEstimate: € 120 / 180 -
#346Een vintage rond glazen bijzettafeltje met geometrisch design en magazine houder.
A vintage round glass side table with geometric design and magazine holder.No longer availableDim. 42,5 x Ø 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#89Staf BeertenPeriod: 1930-2019“Bloemstilleven met sinaasappels”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with oranges". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30,5 x 35,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#187Een Franse rapier degen, inscriptie aan de kling. Eind 19e eeuw.
A French rapier sword, inscription on the blade. Late 19th century.No longer availableDim. 97 cmEstimate: € 250 / 350 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#198Een 18e eeuws Italiaans officiers vuursteen pistool met koperen versieringen.
An 18th-century Italian officer's flintlock pistol with copper decorations.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#742Valmazan“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
"Valmazan - Spain". A candelabra in silver-plated metal for three candles mounted around a dish. Marked.No longer availableDim. 9 x 47,5 x 20 cmEstimate: € 40 / 60

