Other lots in this auction
-
#704Een lot van 11 strips, diverse titels en uitgaven, bestaande uit 1-6 “Valentina” reeks - Guido Crepax, “Het Gedrocht en de guillotine” -Tardi, “Hondse Lust” - Cadelo, “Eva” - Comes, “Maigret en de maniak van Montmartre” - Simeon-Reynaud-Wurm en “De Openbaring” - Jodorowsky-Bess.
A lot of 11 comics, various titles and editions, including 1-6 “Valentina” series - Guido Crepax, “The Monstrosity and the Guillotine” - Tardi, “Dog’s Lust” - Cadelo, “Eva” - Comes, “Maigret and the maniac of Montmartre” - Simeon-Reynaud-Wurm, and “The Revelation” - Jodorowsky-Bess.No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#425Een lederen tas uit Moretanië met beschilderde decoraties.
A leather bag from Moorish with painted decorations.No longer availableDim. h 26 x Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#328Een uit metaal gegoten Art Deco tafelmiddenstuk met kristallen schaal.
A metal cast Art Deco table centerpiece with crystal bowl.No longer availableDim. 32 x Ø 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#669Een paar Japanse porseleinen vazen, Imari stijl, met polychroom bloesem- en bladdesign. Eind 19de eeuw.
A pair of Japanese porcelain vases, Imari style, with polychrome blossom and leaf design. Late 19th century.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#170Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.90 ct.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#356Een houten bijzettafeltje met rond blad en bodem, gesteund op 3 klauwpoten.
A wooden side table with a round top and base, supported by 3 claw feet.No longer availableDim. 53,5 x Ø 62 cmEstimate: € 50 / 75 -
#286Een massief eikenhouten buffetkast met opzet, spiegeldeur met centrale ovalen spiegel en gesculpteerde delen. Vroeg 20ste eeuws.
A solid oak sideboard with superstructure, mirrored door with central oval mirror and sculpted details. Early 20th century.No longer availableDim. 250 x 126 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#110Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met centrale opaal 12,56 ct. en briljanten aan de buitenrand.
An 18 kt rose gold necklace with a pendant set with a central 12.56 ct opal and diamonds on the outer edge.No longer availableDim. 7,95 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#336Een rechthoekig houten salontafel met fijn snijwerk, gecanneerd bovenstuk met glazen blad.
A rectangular wooden coffee table with finely carved details, fluted upper section with glass top.No longer availableDim. 56 x 100 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#271Een heraldische leeuw in brons op marmeren voet. Niet gemerkt, het marmer is gebroken/gelijmd.
A heraldic lion in bronze on a marble base. Unmarked, the marble is cracked/mended.No longer availableDim. 8 x 19 x 8 cmEstimate: € 120 / 180 -
#278Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
A Madonna with Child made of terracotta. From the 1950s.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 80 / 120

