#105
Ch. Arnauton A.C. Canon-Fronsac
M.C. 1970 aantal: 6 Bt TS, 1 LS
No longer available -
#233
La Bélière A.C.Bordeaux Baron Philippe de Rothschild S.A., Pauillac M.O. 1999 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#72
Lot rode bourgogne
aantal: 3 Bt. Fixin A.C. Jean-Louis Fougeray, Marsannay M.O. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. de Monthelie A.C. E. de Suremain, Monthelie M.C. 1990 aantal: 1 Bt. Fixin Les Arvelets A.C. Vincent et Denis Berthaut, Fixin M.D. 1995 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#302
No longer available -
#161
Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 1976 aantal: 9 Bt. TS à MS
No longer available -
#124
Ch. Magdelaine A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1973 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#107
Ch. La Fleur Canon A.C. Côtes Canon-Fronsac
M.C. O.K. 1970 aantal: 6 Bt. BN à TS
No longer available -
#247
No longer available -
#170
Ch. Canon-La-Gaffelière A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 7 Bt. TS, vlekken
No longer available -
#286
No longer available -
#132
Ch. Peyreau A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1975 aantal: 12 Bt. BN, zeer vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#270