#191
Bourgogne Côte Chalonnaise Pinot Noir A.C. Dom. de la Tour, Joblot, Saint-Vallerin M.D. 1989 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#113
Dom. des Gondats A.C. Bordeaux Supérieur
M.D. K. 1971 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#93
Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1955 aantal: 1 Bt. TS, capsule mogelijk niet authentiek, glas onderaan gemerkt HR
No longer available -
#192
Ch. Lamothe A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1989 aantal: 12 Bt
No longer available -
#364
Portal d’Azenha Reserva D.O.C. Douro Solar de Cambres Lda, Quinta do Casal, Cambres-Lamego M.O. O.D. 2010 aantal: 6 Bt
No longer available -
#110
Clos Saint-Emilion A.C. St-Emilion
M.C. O.K. 1970 aantal: 6 Bt. MS à LS, 1 vidange
No longer available -
#384
No longer available -
#416
Ch. Petit Bocq A.C. Saint-Estèphe
M.C. 2015 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#176
Ch. Marquis de Terme A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. K. 1979 aantal: 12 Bt. VTS, vlekken
No longer available -
#311
No longer available -
#340
Nuits-St-Georges 1e Cru Les Vallerots A.C. Bertrand Machard de Gramont, Nuits M.O. D. 2004 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#132
Ch. Peyreau A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1975 aantal: 12 Bt. BN, zeer vuile en beschadigde etiketten