Other lots by Malfliet
Similar lots by type
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
-
#213Raak
“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
-
#105Glashütte LimburgPeriod: 1970
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
-
#389
Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
-
#95
Een uit brons vergulde Napoleon III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.
-
#369Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
-
#35
Een roze Venetiaans glazen luchter met 6 lichtpunten, 4 delen ontbreken zijnde 1 groot blad, 1 klein blad, 1 bloem en een deeltje van het onderhangend element.
-
#106Glashütte Limburg
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
-
#116Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage bar-cart in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. Het onderste glas heeft een klein barstje in een hoek.
-
#55
Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
-
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
-
#379Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
-
#45
Een meerkleurige Venetiaans glazen luchter met enkele delen beschadigd en manco waaronder de onderste coupe.
-
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
-
#286Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
-
#697Nimy
Een set van 2 vroeg 20ste eeuwse cache-pots in porselein met florale motieven gedecoreerd. Onderaan gemerkt Nimy.
-
#399
Een lot van 3 postzegelboeken bestaande uit een verzameling Hongarije 1904 - 1972 en Roemenië 1900 - 1973, een verzameling Hongarije 1955 - 1986 en een album Tsjecho Slowakije 1918 - 1955. Toegevoegd 2 oude aandelen.
Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#608
Een modern design mat zwart metalen wandlampjes.
-
#181Bertaux
Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.
Place a bid ›Dim. h 51 cm -
#276Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#187Francesco Librizzi Fontana ArtePeriod: 2017
“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor Fontana Arte, 2017.
Other lots in this auction
-
#671
Een lot van 10 Suske & Wiske’s met één eerste druk van het Sprekende Testament. In zwaar gelezen staat. Verder: De Zwarte Madam (ed. 1959), De Stierentemmer (ed. 1956), De Dolle Musketiers (ed. 1955), De Tamtamklopper (ed. 1954), De Knokkersburcht (ed. 1954), De IJzeren Schelvis (ed. vl. 1963, nl. 1963), De Kleppende Klipper (ed. 1956), De Stemmenrover (ed. 1958).
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#193Piero Castiglioni & Gae Aulenti Fontana Arte
“Parola”. Een vintage design tafellamp met geblazen opaline kap, kleurloos glazen arm en voet in borosilicaat. Ontwerp door Gae Aulenti en Piero Castiglioni voor Fontana Arte, 1980.
-
#202Gustave HelinckPeriod: 1884-1954
“Havenzicht met zeilbootjes”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. doekschade linksbovenaan.
-
#581Eugène BenetPeriod: 1863 - 1942
“Jong herderinnetje met lam”, een beeld in albast, gesigneerd E. Benet.
-
#84Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003
“Tijl Uilenspiegel, suite van 10 houtgravures door Gerard Gaudaen naar het boek van Charles De Coster”. Gesigneerd buiten de platen en genummerd 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Compleet.
Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#439Erik Cornelis
“Rustend naakt”, een églomisé gesigneerd E. Cornelis.
-
#214Emile LammersPeriod: 1940 - 2000
“Hoevelandschap met kar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Place a bid ›Dim. 75 x 115 cm -
#15
Vier zilveren luciferdoosjes en een pillendoosje, gemerkt. We voegen er twee sigarettenpijpjes van zilver en amber aan toe.. (één beschadigd).
-
#23Lui
“LUI”. Een lot van 6 vintage Franse erotische maandbladen. Anno 1965-1970.
Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#149
“Bloemstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, toegeschreven aan Frans Mortelmans.
-
#92Barbazza
“Hoevetafereel met 3 figuren”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Barbazza. Naar de oudheid.
-