Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.
“O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.
“O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.
Liberio Bretas

“O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.

"Oh Pétro". Une statue en stéatite. Signée.
145
h: 30 cm
Estimate: 7080
Catalogue #145
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #257

    Drie kruisbeelden in porselein.

    Trois crucifix en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36,5 - 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #242

    Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.

    Un lot de treize canards dont onze en bois et deux en paille.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 - 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #135
    Herra

    “De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.

    "Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #163

    Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.

    Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:38cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #169

    Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.

    Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #206

    Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.

    Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #96

    Een albasten beeld.

    Sculpture en albâtre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #237

    Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.

    Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 & 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #107

    Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.

    Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #106

    “Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.

    « Buste de femme avec huître en collier ». Une statuette de bronze.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #34

    “Bliksemskater”. Een bronzen beeldje.

    "Patineur de foudre". Une statuette en bronze.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #166

    “De kerkgangster”. Een gebeeldhouwd houten beeld.

    "Le pratiquant". Une statue en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #264

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #87

    “Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.

    "Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #44

    “Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.

    "Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #86

    Een gebeeldhouwd houten zeepaardje met parelmoeren oog.

    Hippocampe en bois sculpté avec oeil en nacre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #224

    Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.

    Ensemble trois pièces en régule. Pendule de cheminée à décor d'un paysan flanqué d'un mineur et d'un ouvrier. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #221

    “Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.

    "Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #238
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #66

    Drie Afrikaanse houten beelden.

    Trois statues africaines en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25, 30 & 33 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #236

    Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.

    Un moine assis en bois dur sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #234

    Een koperen beeldje in de vorm van een hert, bevestigd op een stuk wrakhout. Sri Lanka.

    Une statue en cuivre en forme de cerf, montée sur une épave. Sri Lanka.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm (hertje)
    Estimate: € 30 / 40
  • #230

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.

    Une statue africaine en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #222

    Een witgepatineerd kinderstoeltje.

    Une chaise d'enfant patinée blanche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #103

    Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.

    Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #15

    Een paar strombusschelpen. Eén beschadigd.

    Une paire de coquilles de strombus. Un endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. ca 20 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #123

    Een merkwaardig aardewerken vaasje, versierd met bloemen in reliëf. Merkstempel onleesbaar. Eén bloemetje beschadigd.

    Un remarquable vase en faïence, à décor de fleurs en relief. Cachet de la marque illisible. Une fleur abîmée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #227
    Camden

    Een reeks van 17 borden van zachte pasta met blauw-wit decor en geaccoleerde rand.

    Un ensemble de 17 assiettes à pâtes molles à décor bleu et blanc et bords festonnés.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #247
    Geert Kunen

    “Meisje met pop”, “voetballertje” en “meisje”. Drie aardewerken beeldjes. Gemerkt.

    « Fille à la poupée », « Joueur de football » et « Fille ». Trois figurines en faïence. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm - 46 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #27

    Acht geslepen kristallen wijnglazen op voet in verschillende kleuren.

    Huit verres à pied en cristal taillé de différentes couleurs.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 100
  • #173
    Kaiser Porzellan

    Een vierkante porseleinen vaas met Chinees decor. Onderaan gemerkt. Op houten sokkel.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #212

    Een lot van drie grote en drie kleine borden en een ovale onderzetter. Engels werk met Chinees geïnspireerd landschapsdecor. Gemerkt.

    Un lot de trois grandes et trois petites assiettes et un sous-verre ovale. Travail anglais à décor de paysage d'inspiration chinoise. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø:21-25cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #187
    Van de Velde

    “Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.

    "Femme au poêle". Une figurine en terre cuite patinée. Signé au cachet.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #258

    Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.

    Suite de cinq assiettes en porcelaine du Japon à décors de paysages. Quelques petits éclats. Marqué en bas. On ajoute un petit bol avec un poulet et une dinde dans le décor.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 & 9 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #74
    Alka Kunst Bavaria

    “Valkenier” & “De ganzenvanger”. Twee meerkleurig porseleinen groepjes. Beide onderaan gemerkt. Het eerste groepje met gebroken dolk, het tweede met schade aan een snavel.

    « Fauconnier » & « L'attrape-oie ». Deux groupes en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas. Le premier groupe avec un poignard cassé, le second avec un bec endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 21 cm
    Estimate: € 45 / 55
View all auction items ›

Online-Only Varia 12 December 2022

Op Maandag 12 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday December 12th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

12 December 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More