Other lots in this auction
-
#257Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten
Paire d’appliques en bronze de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#321Willy VandersteenEen lot van 53 albums van Suske en Wiske.
Un lot de 53 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#260Een sierjardinière van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Une jardinière en faïence de Rouen.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 48 cmEstimate: € 35 / 45 -
#6Een paar vol messingen appliques met telkens twee lichtarmen in de vorm van zwanen.
Paire d’appliques en laiton massif avec chaque fois deux bras de lumière en forme de cygnes.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#199S. Meusel“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 56 cmEstimate: € 40 / 80 -
#33Een beeldengroep van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout met drie personages. Omstreeks 1800.
Groupe de trois personnages en bois sculpté et polychromé. Vers 1800.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#145Elf messenleggers van Val Saint-Lambert.
Onze porte-couverts par Val St. Lambert.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#328Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.
Une terrine en faïence polychrome sous forme d’un canard.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#166Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters dorpszicht aan de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Gesigneerd en genummerd 255/350 buiten de plaat.
”Vue de village hivernal et la Lys”. Une lithographie d’après une oeuvre par Saverys.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cmEstimate: € 60 / 100 -
#228Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#63Een messingen schemerlamp.
Une lampe en laiton.No longer availableOnline onlyDim. H. 60 cmEstimate: € 20 / 25 -
#390Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 200

