#43A. Wirtz
#59
Een gravure, uitgegeven door het Museum Plantin Moretus te Antwerpen.
#269
#63
#165Maria TuryPeriod: 1930 - 1992
Sous l'arbre . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24,5 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#229
Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
#174
Een affiche naar aanleiding van een tentoonstelling van Bonnard te Parijs.
Une affiche à l'occasion d'une exposition de Bonnard à Paris.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#290Huysmans
#262P. Pons
“Kerkzicht”. Een litho(?). Gesigneerd.
#299
“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
#239
“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
#91
“Domus Hansae Teutonicae - Oosterhuis, Antwerpen”. Een gravure van Joan Blaeu.
Domus Hansae Teutonicae - OosterhuisNo longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#242
“De muziekles”. Twee ingekaderde prenten.
“La leçon de musique”. Deux tirages encadrés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 36 x 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#58C. de Kort
“Begijnhof in Breda”. Une lithographie. Signée et numérotée 5/21 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 36 x 26,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#131
Een paar reproducties.
Une paire reproductions.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 33 x 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#254
“De Calvarieberg”. Een XIXe eeuwse gravure met Bijbeltekst.
“Mont Calvaire”. Gravure du XIXe siècle avec texte biblique.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 46 x 57 cmEstimate: € 20 / 30 -
#259
Een lot van zes jachtprenten.
#56
“St. Mary, Aldermanbury” et “The Barbican, Pool etc, Plymouth”. Deux petites gravures anciennes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 10,5 x 15,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#78
Mariage d'Isaac et de Rébecca , Le déluge , L'échelle de Jacob , La tour de Babel , Abraham prend Agar & Adoration du Veau d 'ou. ”Une série de six gravures en couleur du XIXème siècle avec des scènes bibliques.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22 x 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#114
Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
#173
“Moeder en kind”. Een reproductie naar een werk van G. Tarantino.
#189
Lot graphique, composé d'une lithographie avec orchidée d'après De Bruyne, une gravure ancienne en couleurs avec vue sur la ville, une petite gravure Der Papiermacher und Kartenmacher, une reproduction avec des barges à queue noire et une lithographie avec un cheval.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25 / 35
#48
“Nature morte”. Huile sur panneau. Monogrammée et datée '33.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22 x 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#90
“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
#172Jos Lemmens
“Compositie”. Gravure. Gesigneerd.
Composition . Gravure. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 15 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#140P. Van Schaïk
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dreef”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 60 cmEstimate: € 25 / 45 -
#234
Een reeks van vier gesneden houten reliëfs.
Une série de quatre reliefs en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. 32 x 42; 30 x 16 & 26 x 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#46
“Slapende vrouw”. Olieverf op paneel.
“Femme endormie”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 26 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204Fr. Van Houtven
#281
Une petite table de style Louis XVI en chêne à deux rallonges. Il manque deux cadres décoratifs.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 75 x 75 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#207
Une assiette en porcelaine de Limoges avec un décor doré peint à la main. Marquée sur le dessous. Très petit éclat sur le dessous.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#120José Olmos
“Attraper les puces, scène de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. 67 x 124 cmEstimate: € 200 / 300 -
#128
Een oude telefoon van zwart marmer en messing.
Un ancien téléphone en marbre noir et laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#282
Een Tibetaanse Tangka, gouache op katoen/ zijde.
Un tangka tibétain, gouache sur coton/soie.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 65 x 49 cmEstimate: € 100 / 120