Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.

“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.

“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.
Online only
Dim. 55 x 36,5 cm
SKU: 2504220166.
Category: Grafiek.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #166
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #116

    “Les chantiers d’Anvers sous Napoleon I, 1804”. Een gravure naar een werk van Hendrik Schaefels door Michiels.

    "Les chantiers d'Anvers sous Napoléon Ier, 1804". Une gravure d'après une oeuvre de Hendrik Schaefels par Michiels.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 46 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #189
    Jules Edouard
    Period: 1880-1959

    “Vier vrouwen”. Ingekleurde gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Quatre femmes". Gravure coloriée. Signée à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 x 17 c;
    Estimate: € 50 / 70
  • #169
    Nicole Halsberghe

    “Santorini, Griekenland”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 1/1.

    "Santorini, Grèce". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 1/1.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • Nicole Halsberghe

    “Portret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/2 buiten de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 37 cm
  • #114

    Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.

    Quelques reproductions d'après des dessins de M.I. Hummel.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 20 & 28 x 18 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #239

    “Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.

    “Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 32 & 33 x 43 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #107

    Een reproductie van een oude gravure met zicht op de rede van Antwerpen.

    Reproduction d'une gravure ancienne avec vue sur la rade d'Anvers.
    No longer available
    Online only
    Dim. 152 x 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #184
    Braun & Hogenberg

    “Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.

    Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #227
    Nicole Halsberghe

    “Portret”. Een lithografie.

    "Portrait". Une lithographie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #142
    Nicole Halsberghe

    “Kinderkopje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Tête d'enfant". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #232
    Nicole Halsberghe

    “Portret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/2 buiten de plaat.

    "Portrait". Une lithographie. Signée et numérotée 2/2 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #150

    “Vissersvolk op het strand bij Katwijk”. Een reproductie naar een werk van Henri Cassiers.

    "Pêcheurs sur la plage de Katwijk". Une reproduction d'après une oeuvre d'Henri Cassiers.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #223
    Edward Van Mieghem
    Period: 1915 - 2006

    “Binnenkoer Veltwijck”. Een ets. gesigneerd en gedateerd 30/50.

    "Cour Veltwijck". Une gravure. Signeé et datée 30/50.
    No longer available
    Online only
    Dim. 8,5 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #153

    Een zeefdruk van een werk van Karel Appel. Gesigneerd in de plaat.

    Une sérigraphie d'une oeuvre de Karel Appel. Signée dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #121

    “Nora Creina” & “Eveleen”. Een paar gravures door Finden.

    « Nora Creina » et « Eveleen ». Une paire de gravures de Finden.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 34 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #290
    Vetters

    Een aquatint. Gesigneerd buiten de plaat.

    Une aquatine. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #244
    Nicole Halsberghe

    “Portret”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 1/5 buiten de plaat.

    "Portrait". Une lithographie. Signée, datée et numérotée 1/5 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #172
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Korenmarkt ‘s morgends”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/100.

    "Korenmarkt, le matin". Une gravure. Signeé et numérotée 20/100.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #112

    Een paar 3D-prenten naar ontwerpen van M.I.Hummel. Ed. Apro International, Nederland.

    Quelques impressions 3D d'après les dessins de M.I.Hummel. Ed. Apro International, Pays-Bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 11 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #206

    Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.

    Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #299

    “Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.

    Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #149

    “Zwijndrecht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en binnen de plaat gedateerd ‘25.

    "Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5 x 42 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #135

    “Personages met een trom”. Een inkttekening. Gesigneerd. Glas gebroken.

    "Personnages avec un tambour". Un dessin à l'encre. Signé. Verre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11 cm x 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #208

    Een paar reproducties met zichten op Mechelen.

    Une paire de reproductions avec des vues de Malines.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #48

    Een paar fotokaders, waarbij één zilver- en één goudkleurig.

    Une paire de cadres photo, un argenté et un doré.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #174

    Een lot van vijftien verschillende fantasie kettingen en halssnoeren bezet met fantasiestenen.

    Un lot de quinze colliers fantaisie différents et des colliers sertis de pierres fantaisie.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 100
  • #171

    “Pompeii”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    « Pompéi ». Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #84

    Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.

    Un souvenir en cristal de Saint-Pétersbourg au décor gravé au laser.
    No longer available
    Online only
    Dim. 5 x 5 x 5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #14

    Een djembé speler, een kruikdrager en een fantasiebuste. Drie houten beeldjes.

    Un joueur de djembé, un porteur de cruche et un buste fantaisie. Trois figurines en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm - 29 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #91

    Een lot aardewerken bodemvondsten, bestaande uit twee kruikjes en twee potjes.

    Un lot de trouvailles en faïence, composé de deux cruches et deux pots.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 - 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #187
    Louis Rylant

    “Zicht op Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.

    Vue de Hoboken . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #209
    M. Verheyen

    “Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #68

    Een lot Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en vaasjes.

    Lot de tasses, soucoupes et vases en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #246

    Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.

    Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #277

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. Zonder deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore. Sans couvercle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #73

    Twee ronde schotels van geel koper, ingelegd met zilver en rood koper en versierd met arabesken en kalligrafie. Midden-Oosten, omstreeks 1900.

    Deux plats ronds en cuivre jaune, incrustés d'argent et de cuivre rouge et décorés d'arabesques et de calligraphies. Moyen-Orient, vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 33 en 30,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More