#262Guerin KellerEen meerkleurig porseleinen vide-poche, craquelé met divers mythische figuren in het decor. Onderaan gemerkt “GK”.
A multicolored porcelain vide-poche, crackled with various mythological figures in the decoration. Marked "GK" at the bottom.No longer availableDim. 9 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#381Een paar moderne tafellampen.
#514Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.
#525GhoumEen Ghoum, handgeknoopt totaal zijde tapijt.
A Ghoum, hand-knotted entirely silk carpet.No longer availableDim. 137 x 204 cmEstimate: € 300 / 600 -
#219Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Natuurlandschappen”. Een lot van 4 olieverfschilderijtjes, waarvan 2 op doek en 2 op paneel. 2 onderaan gesigneerd en 2 toegeschreven aan Leopold Muller.
#238Een Franse paradesabel zonder schede.
A French parade sabre without scabbard.No longer availableDim. l 98 cmEstimate: € 100 / 150 -
#678Een bronzen art-deco vrouwenprofiel op marmeren voet.
A bronze art-deco women's profile on a marble base.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#264“Bloemenstilleven met appels en Chinese schaal”, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life with apples and Chinese bowl", oil on canvas in gold-gilt frame, signed illegibly.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#496Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.
#524Een kleurloos ‘frosted’ glazen vintage servies. Bestaande uit: 10 borden met vak, 4 diepe schalen, 6 kaaschotels, een schotel in de vorm van een vis, 4 maisvormige schaaltjes, en 9 andere.
A colorless 'frosted' glass vintage tableware set. Consisting of: 10 compartment plates, 4 deep bowls, 6 cheese platters, a fish-shaped platter, 4 corn-shaped bowls, and 9 others.No longer availableEstimate: € 50 / 80