#339Een lot sigarenparafernalia, bestaande uit een gesculpteerd houten kistje met enkele luciferdoosjes, een glazen Habana pot en een sigarenknipper.
A lot of cigar paraphernalia, consisting of a carved wooden box with some matchboxes, a glass Habana jar and a cigar cutter.No longer availableEstimate: € 40 / 45 -
#674Een vaas van geglazuurd aardewerk.
A glazed earthenware vase.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#567Een groot lot Japans porselein waaronder: theepotten, koffiepotten, melkpotjes, suikerpotjes versierd met verschillende kleurrijke taferelen.
#169Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.
A 19th-century hand-painted room divider with a rural scene and a horseback rider. Restored in multiple places.No longer availableDim. 182 x 138 cmEstimate: € 600 / 800 -
#607Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a. 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.
A large lot of silver-plated cutlery, consisting of 2 cases (one with burr veneer). First case: Knives and forks for 12 people with ivorine handles, marked F.A. & Co. EPNS. Second case: including 6 knives with art-deco handles, knives, forks, and spoons from Wiskeman etc. for a total of 74 pieces.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#254Jos StockbroeckxPeriod: 1898-1968“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marshland". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#227Een ovaal marmeren mannenprofiel. Draagt signatuur ‘de Fierland 1866’.
An oval marble male profile. Signed ‘de Fierland 1866’.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#228Een lot van 2 wandlampen in verguld smeedijzer en 2 glazen vlammen.
A lot of 2 wall lamps in gilded wrought iron and 2 glass flame torches.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#374“Putti in naspeling van Griekse tragedie”. Een print op doek als wandpaneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1907.
"Putti in emulation of Greek tragedy". A print on canvas as a wall panel. Signed and dated 1907 at the bottom.No longer availableDim. 34 x 94 cmEstimate: € 60 / 80 -
#524Een kleurloos ‘frosted’ glazen vintage servies. Bestaande uit: 10 borden met vak, 4 diepe schalen, 6 kaaschotels, een schotel in de vorm van een vis, 4 maisvormige schaaltjes, en 9 andere.
“Mickey magazine”. A lot of 9 volumes, bound, 1950-1958.No longer availableEstimate: € 200 / 250