#18Een lot van acht keramische majolica tegels met reliëf bloemenmotief in groene en gele Jugendstil, begin 20ste eeuw.
A lot of eight ceramic Majolica tiles with relief floral motif in green and yellow Art Nouveau, early 20th century.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#64“Drinkgelag”, een schilderij, olieverf op paneel, achteraan onduidelijk gesigneerd.
"Drinking Bout", a painting, oil on panel, unclearly signed on the back.No longer availableDim. 17 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#587“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
#303Steiff, GermanyPeriod: 1950Een grote schildpad/voetbank, gemerkt Steiff, Germany. Mist zijn/haar ogen. Ca. 1950.
A large turtle/footstool, marked Steiff, Germany. Missing its eyes. Circa 1950.No longer availableDim. 32 x 60 x 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#272“Zeezichten”. Een lot van 2 schilderijtjes, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Seascapes". A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 18,5 x 23,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674Een vaas van geglazuurd aardewerk.
A glazed earthenware vase.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#388Een Chinese Nanking vaas met krijgers in het decor.
A Chinese Nanking vase decorated with warriors.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202Gustave HelinckPeriod: 1884-1954“Havenzicht met zeilbootjes”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. doekschade links bovenaan.
#375Een lot diverse bodemvondsten, bronzen en ijzeren items.
#300Een art deco platina dameshorloge bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +-1 ct.
An Art Deco platinum ladies' watch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. Bruto: 24,60 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#563Een ovaal dienblad met spiegelglas in verguld bronzen houder.
An oval tray with mirrored glass in gilded bronze holder.No longer availableDim. 62 x 34 cmEstimate: € 80 / 120