#265Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.
#499René De ConinckPeriod: 1907-1978“Winterlandschap.” Gemengde techniek. Gesigneerd. Gedateerd 1942.
"Winter landscape." Mixed technique. Signed. Dated 1942.No longer availableDim. 93 x 66,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#74G. Smits“Graanoogst met hooischoven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd G. Smits en gedateerd 1941.
#433Een blauw en witte Chinese tulpenvaas met 6 onderverdelingen.
A blue and white Chinese tulip vase with 6 compartments.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 140 / 160 -
#177Een “shrunken head” met echt haar. Op een transparant sokkeltje.
#147“Schommelende vrouw.” Beeld van zamak naar Moreau.
#448Twee aardewerken figuurtjes in een glazen presentatiekastje.
#466KeshanEen Perzisch handgeknoopt cork wollen tapijt. Signatuur Hossein Zadeh.
A Persian hand-knotted cork wool carpet. Signature Hossein Zadeh.No longer availableDim. 468 x 315 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#192René De ConinckPeriod: 1907-1978“Hoevezicht met hooischoven.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1942.
#13Val Saint LambertEen geslepen kristallen asbak, groen in de massa. Onderaan gesigneerd. Periode 1960.
A cut crystal ashtray, green in color. Signed at the bottom. Period 1960.No longer availableDim. Ø 15,5 cm h 6,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
A vintage design round glass coffee table with chrome-plated 3-legged base. In the style of Milo Baughman.No longer availableDim. 44,5 x Ø 105 cmEstimate: € 100 / 150