Similar lots by type
-
#388
Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30/40 -
#393
Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30/40 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989
“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000/1250 -
#17
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120/180 -
#714
Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80/120 -
#726
Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100/140 -
#135
Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300/400 -
#55
Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150/250 -
#741Henri Gauquier
“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450/500 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#310
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180/250 -
#315
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180/250 -
#756
Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.
Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#8
Een halllantaarn van verguld brons.
Lanterne de vestibule en bronze doré.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60/100 -
#405
Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80/100 -
#348
Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 158 cmEstimate: € 80/120 -
#300Bulgari
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000/3000 -
#748
“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320/400 -
#536
Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#752
Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50/80 -
#736
Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80/100 -
#19
Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120/200 -
#9
Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20/25 -
#738
Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#353
Een lot verzilverd metaal: rechthoekig schaaltje en een petit-four-schep, gemerkt Wiskemann. Een paar kleine kandelaars in Lodewijk XVI-stijl. Twee keer acht messenleggers, één set gemerkt Derby.
Lot de métal argenté: un plat oblong, une pelle à petits fours de la marque Wiskemann, une paire de petits bougeoirs de style Louis XVI, deux fois huit porte-couteaux dont une série de la marque Derby.Estimate: € 25/40 -
#71
Een paar appliques van gedreven geel koper met druiven in het decor.
Paire d’appliques en cuivre jaune repoussé décorées de raisins.Estimate: € 30/50 -
#345
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een smaragd van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une émeraude de ± 0,30 ct.Dim. 2,90 gEstimate: € 100/150 -
#386Anatolië
Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
Couloir turque en laine. Noué main.Dim. 419 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#226
Een lang buffet in de geest van Lodewijk XVI met vier paneeldeuren en twee laden in de bovengordel.
Long buffet dans l’esprit de Louis XVI avec quatre portes aux panneaux et deux tiroirs en ceinture.Dim. L 245 cmEstimate: € 40/60 -
#261
Een gesculpteerd stenen beeld van een Romein op sokkel. Letsels.
Sculpture d’un guerrier romain en pierre naturelle. Sur socle. Petits dégâts.Dim. h: 120 cmEstimate: € 150/200 -
#72Georges Wilmaers
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 140/180 -
#179J. Gonzalez
“Straatzicht met paardenkoetsen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de ville avec des voitures hippomobiles”. Huile sur toile. Signée.Dim. 100 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#312
“Herenportret”. Olieverf op doek. Eerste helft XIXde eeuw.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Première moitié du XIXe siècle.Dim. 69 x 52 cmEstimate: € 100/140 -
#755
Een handgeknoopt tapijt van zijde.
Tapis en soie. Noué main.Dim. 159 x 94 cmEstimate: € 400/420 -
#349Emiel Adams
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.Dim. 30 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#631
Twee Chinese penseelkokers van gesculpteerd bamboe.
Deux cylindres à pinceaux chinois en bambou sculpté.Dim. h: 18 cmEstimate: € 20/40