Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Olielamp van Frans aardewerk met glazen lampenkap en koperen montuur. Op elektriciteit.

Olielamp van Frans aardewerk met glazen lampenkap en koperen montuur. Op elektriciteit.

Une lampe à huile en faïence française avec abat jour en verre et montures en cuivre. Montée à l'électricité.
Online only
Dim. h: 57 cm
SKU: 2104200038.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #38
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #11
    Eric Claus
    Period: °1936

    “De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #206

    “Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.

    ”Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.

    Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 48 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #364
    Henri De Grève

    “Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school.

    ”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée. Ecole belge.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #261

    Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.

    Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #132

    “Abstracte personages”. Gemengde techniek op doek.

    ”Personnages abstraits”. Techniques mixtes sur toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 53 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #118

    Vijf siervaasjes van terracotta. Filipijns werk.

    Cinq petits vases en terre cuite. Travail philippin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #388

    Een porseleinen tête-à-tête met Chinees decor op dienblaadje (klein letsel). Tsjechoslovakije.

    Tête-à-tête en porcelaine à décor chinois sur présentoir (petit dégât). Tchécoslovaquie.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #123

    Een paar vazen van Cantonporselein met een scènes aan het hof in een cartouche op een achtergrond van bloemen en vlinders. Met houten sokkels.

    Une paire de vases en porcelaine Canton, scènes de la cour en cartouche sur fond de fleurs et de papillons. Avec socles en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #72
    Henri Kokken
    Period: 1860 - 1941

    “Vrouw met mand in een molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.

    ”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 66 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #219

    Een lot van vier oude gravures.

    Un lot de quatre anciennes gravures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 25 - 38 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #190

    Een paar Nanking balustervazen met krijgerdecor. Onderaan gemerkt, één schilfer aan de bovenrand.

    Une paire de vases balustre Nanking, décor de guerriers. Marque sous la base, un éclat au bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More