• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Olieverfschilderij op doek in goudkleurig kader. Vrachtsloep aan de sluis. Getekend V. Herremans.
1942

Oil painting on canvas in a gold-colored frame. Cargo barge at the lock. Signed V. Herremans.
124
Estimate: 3040
Catalogue #124
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #123
    Duarez

    ‘Le celebre casque d’or’. Portretschilderijtje op paneel getekend Duarez.

    'The famous golden helmet'. Portrait painting on panel signed Duarez.
    Online only
    Dim. 22/27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #103

    Zicht op de dorpskerk, art brut. Gesigneerd.

    View of the village church, outsider art. Signed.
    Online only
    Dim. 40/24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #120
    J.A. Perino
    Period: 1915

    ‘In het badhuis’. Tekening, gemengde techniek. Getekend J.A. Perino. 1915

    'In the bathhouse'. Drawing, mixed media. Signed J.A. Perino. 1915
    Online only
    Dim. 46/32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #131
    R. Faure

    “Heidezicht”, aquarel op papier, gesigneerd R. Faure.

    "Heath View", watercolor on paper, signed R. Faure.
    Online only
    Dim. 22 x 30.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #135

    Een massief rood koperen melkkit.

    A solid red copper milk jug.
    Online only
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #118
    Jules Carlier

    ‘Solitaire’, lithografie van een kaartspelende jonge vrouw. Getekend J Carlier. In ovale gilberkleurige lijst.

    'Solitaire', lithograph of a young woman playing cards. Signed J Carlier. In oval gilded frame.
    Online only
    Dim. 48/38 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #136

    Online only
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #100

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit een schaal met deksel op onderschaal gemerkt EPNS en een terrine gemerkt Silverplated, Made in England.

    Online only
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #119
    Marjon De Wit

    ‘Werfje in Bretagne’. Acryl op papier getekend Marjon

    'Wharf in Brittany.' Acrylic on paper, signed by Marjon.
    Online only
    Dim. 28/22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #106
    Ninke Kast
    Period: 1970

    'Surrealist night scene', oil on canvas. Not signed.
    Online only
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #97

    Online only
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #104

    Bloemenvaas, aquarel. Getekend.

    Flower vase, watercolor. Signed.
    Online only
    Dim. 29/21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #110
    P. Peelman

    ‘Rouwstoet door besneeuwde velden’, olieverf op doek, getekend P. Peelman

    'Mourning procession through snowy fields', oil on canvas, signed P. Peelman
    Online only
    Dim. 30/50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #98

    Online only
    Dim. l 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #122

    Olieverfschilderij op paneel. Zeilschepen keren terug naar de haven. In goudkleurige kader.

    Oil painting on panel. Sailing ships returning to the harbor. In a gold-colored frame.
    Online only
    Dim. 28/22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #133
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Antwerpen”, een ets naar een werk van J. Creytens, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1950.

    Online only
    Dim. 25 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #115
    Hovener

    Olieverfschilderij op paneel, niet getekend M. A. Zeilschepen aan de kade. Naar de 19e eeuw.

    Oil painting on panel, unsigned. Sailboats at the dock. From the 19th century.
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #108
    Henry Van Straten

    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #101

    Mediterraan straatbeeld. Vintage olieverfschilderij op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    Mediterranean streetscape. Vintage oil painting on canvas. Signed illegibly.
    Online only
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #107
    Camille Feuilloux

    “De mandendraagsters”, een lithografie in kleur, buiten de plaat gesigneerd ‘Camille Feuilloux’.

    "The Basket Carriers," a color lithograph, signed outside the plate 'Camille Feuilloux'.
    Online only
    Dim. 38 x 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #92

    Een set van 2 koperen obussen, gemerkt Fried Krupp A.G. 12.

    A set of 2 copper shells, marked Fried Krupp A.G. 12.
    Online only
    Dim. h 13 x Ø 8 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #116

    ‘Trouwstoet aan de haven’ Fotolithografische reproductie naar het werk van Frederik Hendrik Kaemmerer.

    'Wedding Procession at the Harbor' Photolithographic reproduction after the work of Frederik Hendrik Kaemmerer.
    Online only
    Dim. 52/32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #95

    Online only
    Dim. Ø 2.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #112
    Hovener

    Olieverfschilderij op paneel, getekend M. A. Hovener. Sneeuwlandschap met windmolens. Naar de 19e eeuw.

    Online only
    Dim. 14/10 cm
    Estimate: € 20 / 30

  • #53

    Een lot van 6 boekjes met Chromo’s (niet allemaal volledig) bestaande uit Tijl Uilenspiegel door Meurisse, Expo 58, Menschenrassen door Jacques, zoologie door Kwatta en De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio en Sneeuwwitje door De Beukelaer. Toegevoegd Momotaro, fairy tale of Japan, een prentenboekje.

    A lot of 6 booklets with chromos (not all complete) including Tijl Uilenspiegel by Meurisse, Expo 58, Menschenrassen by Jacques, zoology by Kwatta, De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio, and Snow White by De Beukelaer. Added is Momotaro, fairy tale of Japan, a picture book.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #202

    Een Venetiaanse spiegel met geslepen spiegelkader en bloemrozetjes, 1 rozetje ontbreekt en 1 spiegelrand heeft een barst.

    A Venetian mirror with cut mirror frame and flower rosettes, 1 rosette missing and 1 mirror edge with a crack.
    Online only
    Dim. 75 x 58 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #73
    Goebel

    Een buste van Mozart in biscuit, gesigneers Bochmann en onderaan gelabeld Goebel.

    A bust of Mozart in biscuit, signed by Bochmann and labeled Goebel at the bottom.
    Online only
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #126
    Roger Decock
    Period: 1933-2001

    Houtskooltekening, Roger Decock. ‘St. Romboutstoren’

    Charcoal drawing, Roger Decock. 'St. Rombout's Tower'
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #39

    Een set van 2 oude tinnen kandelaars.

    A set of 2 old pewter candlesticks.
    Online only
    Dim. h 25.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #74
    Capo di Monte

    Een groot beeld van een zwerver met hond in meerkleurig gegoten kunststof, gemerkt Capodimonte, kleine schade aan de hoed.

    A large sculpture of a beggar with a dog in multi-colored molded plastic, marked Capo Di Monte, minor damage to the hat.
    Online only
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #518

    Een houten gesculpteerde hoekstoel met gevlochten rieten zitting, gedraaide poten en wapenschild als rugleuning, regio Costa Brava.

    A wooden sculpted corner chair with woven rattan seat, twisted legs, and coat of arms as backrest, from the Costa Brava region.
    Online only
    Dim. 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #49

    Spekstenen beeld van een monnik.

    Soapstone sculpture of a monk.
    Online only
    Dim. Hoogte 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #31
    De Porceleyne Fles, Delft

    A vintage Delft polychrome vase with floral decoration. Marked at the bottom.
    Online only
    Dim. 14 x 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #160
    Horemans

    “Landschap met kasteel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Landscape with castle." Oil on canvas. Signed.
    Online only
    Dim. 54 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #18
    Becker’s Sons Rotterdam

    An old pharmacist's scale with a drawer. With weights, 5 smallest weights missing.
    Online only
    Dim. 40 x36 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #12
    Hergé

    “Coke en stock”. Een eerste uitgave TinTin, slijtage. Rug en cover los.

    "Coke en stock". A first edition Tintin, wear. Spine and cover detached.
    Online only
    Estimate: € 20 / 40

Online-Only Varia veiling van 24 Maart 2025

24 March 2025 22:00

Auction day: 24 March 2025 22:00