#574Een gepolychromeerd houten beeld van een gans.
#311Pastel CeramicaEen lot van geglazuurd keramische clowns, gemerkt Pastel Ceramica, made in Italy.
A lot of glazed ceramic clowns, marked Pastel Ceramica, made in Italy.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#38Waffenfabrik NeuhausenEen Duitse bajonet - Genummerd 614572. Met schede en foedraal.
A German bayonet - Numbered 614572.No longer availableDim. L: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#10Een 18 kt geelgouden zegelring.
#155Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte hanger bezet met fijne pareltjes en email. (klein barstje in email).
An 18 kt yellow gold pendant with filigree work set with fine pearls and enamel. (small crack in enamel).No longer availableDim. 12,67 gEstimate: € 500 / 600 -
#374Roméo Dumouolin“Leçons de catéchisme” Kleurenets op papier. Gesigneerd buiten de plaat. Vochtplekken.
"Lessons of catechism" Color etching on paper. Signed outside the plate. Water stains.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#428Een paar meerkleurig Chinees porseleinen Fo-honden. Bijgevoegd een Chinees porseleinen Fenix beeldje.
A pair of multicolored Chinese porcelain Foo dogs. Also included is a Chinese porcelain Phoenix figurine.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#416Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#451Een verzameling van 170 oude munten. “Armement Charles II 1666”, jeton. Archeologische vondsten Syrië, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italië, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. België 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. En kleinere stukken voor W.O. II. Evenals 136 munten en penningen uit België, Nederland, Frankrijk en Duitsland.
A collection of 170 old coins. "Armament Charles II 1666", token. Archaeological finds from Syria, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italy, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. Belgium 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. And smaller pieces pre-World War II. Also, 136 coins and medals from Belgium, the Netherlands, France, and Germany.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
Une œuvre d'art avec deux vases en porcelaine fine dans un support en fer forgé. Avec documentation.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150 / 200