#632Een Murano vaas van groen glas.
#213DelvauxEen vintage lederen Delvaux schoudertas, model Brillant, binnen met label gemerkt.
A vintage leather Delvaux shoulder bag, Brillant model, labeled inside.No longer availableDim. 21 x 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#472Een modern liefdespaar van gebeeldhouwd wit marmer.
#680Een lot van 11 zilveren ringen bezet met halfedelstenen of markasiet.
#103“Pelican”, een bronzen beeldje op wit marmeren sokkel, draagt een restant van een handtekening. Naar Max Le Verrier.
"Pelican," a bronze sculpture on a white marble base, bears a remnants of a signature. Possibly by Max Le Verrier.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#273Een verguld bronzen schouwklokje met violist en hondje.
#349R. Salme“Paysage panorama temps gris”. Olieverf op doek. Gesigneerd R. Salme.
#102A. Vermont‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic decanter with sculpted llama. Peru.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#63Een groot lot papieren betaalbiljetten.
A large lot of paper payment notes.No longer availableEstimate: € 60 / 80