• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
“Omhelzing”. Bronzen groep op koperen voetstuk. Gemerkt in de basis.
Y. Lohe

"Embrace". Bronze group on copper pedestal. Marked on the base.
Dim. H. 27 x 20 cm
SKU: 1712240068.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #68
Estimate: € 80 / 120

  • #353
    Val Saint Lambert

    Een vintage vaas, val Saint lambert, groen in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A vintage vase, Val Saint Lambert, green colored throughout. Marked with label.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #450

    Een parelhalssnoer met verschillende kleuren bruin, grijs en verzilverd slot.

    A pearl necklace with various shades of brown, grey, and a silver clasp.
    Dim. L: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #588

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.

    A pair of blue and white porcelain ginger jars, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids.
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #520

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met en twee saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with two cabochon sapphires with a total weight of approximately 1.30 ct.
    Dim. 4,18 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #47

    Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.

    A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.
    Dim. 9 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #541

    Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.

    A art bronze Art Deco figurine of 3 deer on a black marble base.
    Dim. 23 x 45cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #368

    “Legong danseres”, een massief gesculpteerd houten beeld uit Bali, barst achteraan.

    "Legong dancer," a solid wood sculpted statue from Bali, has a crack at the back.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #681

    Een juwelenkistje/koffertje in messing met middeleeuwse taferelen in het decor.

    A jewelry box/case in brass with medieval scenes in the decoration.
    Dim. 10 x 21 x 11.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #532

    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #408
    Imari

    Een lot van 2 Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor, waarvan 1 met koperen deksel.

    A lot of 2 Imari Japanese porcelain vases with floral decoration, one with a copper lid.
    Dim. 32 & 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #138
    V. De Vos

    “Gevecht met panter”. Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld op marmeren voet. Onderaan gesigneerd.

    "Fight with panther." A patinated wooden sculpted figure on a marble base. Signed at the bottom.
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #234
    Armand Apol

    “Hoevezicht bij beek, met koe en eenden.” Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1917.

    "Farm view by stream, with cow and ducks." Pastel on paper. Signed and dated 1917.
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 160 / 220

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00