“Omhelzing”. Bronzen groep op koperen voetstuk. Gemerkt in de basis.
Y. Lohe

"Embrace". Bronze group on copper pedestal. Marked on the base.
Dim. H. 27 x 20 cm
SKU: 1712240068.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #68
Estimate: € 80 / 120

  • #571
    Winterling, Bavaria

    Een vintage gedeelte servies, Winterling Marktleuthen. Met blauwe en vergulde rand. 50 stuks.

    A vintage part of a set of dishes, Winterling Marktleuthen. With blue and gilded rim. 50 pieces.
    Estimate: € 50 / 60
  • #360

    Een 18 kt geelgouden ring met roterend element met groene scarabee. We voegen er een grotere groene scarabee aan toe met hiërogliefen.

    An 18kt yellow gold ring with rotating element featuring a green scarab. We add a larger green scarab with hieroglyphs.
    Dim. 4,70 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #648

    “De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.

    "The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #256

    Een massief eikenhouten commode met 5 laden.

    A solid oak chest of drawers with 5 drawers.
    Dim. 114 x 139 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #190

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee briljantjes en saffier cobochons met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with two brilliant-cut diamonds and sapphire cabochons with a total weight of approximately 2 ct.
    Dim. 5,18 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #88

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus in vermoedelijk cederhout.

    A solid wood-sculpted 19th-century corpus, possibly in cedar wood.
    Dim. h 50 x b 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #416

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted rug with geometric decoration.
    Dim. 160 x 113 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #699

    Een fleurige vintage hanglamp in veelkleurig gesmeed metaal met 4 lichtpunten.

    Dim. h 62 x Ø 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #324
    Dirk Stallaert

    Een schets van een halve plaat voor een album van Nero. Gesigneerd in potlood.

    A half-page sketch for a Nero album. Signed in pencil.
    Dim. 20 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #188

    Een bronzen man naar het werk van Rodin.

    A Chinese tulip vase made of blue and white porcelain.
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #55

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,38 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.38 ct.
    Dim. 3,10 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #657
    Eug. De Seyn

    “Geschied-en aardrijkskundig Woordenboek der Belgische Gemeenten”. In 4°, hardcover, gesigneerd. In twee delen met talrijke afbeeldingen. Ed. Bieleveld, Brussel. Zeer goede staat.

    "Historical and geographical Dictionary of the Belgian Municipalities". In 4°, hardcover, signed. In two parts with numerous illustrations. Pub. Bieleveld, Brussels. Very good condition.
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00