#648“De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.
"The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#256Een massief eikenhouten commode met 5 laden.
#190Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee briljantjes en saffier cobochons met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with two brilliant-cut diamonds and sapphire cabochons with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 700 / 800 -
#88Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus in vermoedelijk cederhout.
A solid wood-sculpted 19th-century corpus, possibly in cedar wood.No longer availableDim. h 50 x b 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#416Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#324Dirk StallaertEen schets van een halve plaat voor een album van Nero. Gesigneerd in potlood.
A half-page sketch for a Nero album. Signed in pencil.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#188Een bronzen man naar het werk van Rodin.
A Chinese tulip vase made of blue and white porcelain.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 260 / 300 -
#55Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,38 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.38 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 950 / 1100 -
#657Eug. De Seyn“Geschied-en aardrijkskundig Woordenboek der Belgische Gemeenten”. In 4°, hardcover, gesigneerd. In twee delen met talrijke afbeeldingen. Ed. Bieleveld, Brussel. Zeer goede staat.
"Historical and geographical Dictionary of the Belgian Municipalities". In 4°, hardcover, signed. In two parts with numerous illustrations. Pub. Bieleveld, Brussels. Very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80