#63Een groot lot papieren betaalbiljetten.
A large lot of paper payment notes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800 -
#686Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.
#70Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#269Reys“Havenzicht te Gravelines”, een schilderij, gemengde techniek op papier. Gesigneerd Reys en gedateerd 1937.
"Harbor View in Gravelines", a painting, mixed media on paper. Signed by Reys and dated 1937.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#483Een Chinese tulpenvaas van blauw en wit porselein.
#674lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
A lot of 2 earthenware vases with craquelure.No longer availableDim. h35cm x Ø14cmEstimate: € 60 / 80