#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800 -
#564Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
#1Een koppel kemphanen van verzilverd metaal.
#362HJP HenreotStudie over het thema ‘La Licorne’, een tekening, potlood op papier, gesigneerd en gedateerd 1985.
Study on the theme 'La Licorne', a drawing, pencil on paper, dated 1985.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#336Een enkelzit in gesculpteerd hout en gestreepte stoffen bekleding.
#44“Stilleven met wijn”, een schilderij, olieverf op board, onleesbaar gesigneerd.
"Still life with wine", a painting, oil on board, signed unreadable.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
A large lot of various N scale train tracks, switch parts, building components, landscape decor, etc. Mainly branded Peco. Also includes Fleischmann, Roco, Herpa, etc.No longer availableEstimate: € 150 / 250