“Omhelzing”. Bronzen groep op koperen voetstuk. Gemerkt in de basis.
Y. Lohe

"Embrace". Bronze group on copper pedestal. Marked on the base.
Dim. H. 27 x 20 cm
SKU: 1712240068.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #68
Estimate: € 80 / 120

  • #230

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    A 14kt white gold ring set with approximately 0.80 ct of diamonds.
    Dim. 4,05 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #265

    Een vintage design teakhouten salontafeltje. Vermoedelijk “FM Formule Meubelen”, model N°4037A.

    A vintage design teak coffee table. Presumably "FM Formule Meubelen", model N°4037A.
    Dim. 46 x 100 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #692
    Lena Switsers

    “Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011. Zonder glas.

    "Landscape in the Alps." Oil on paper. Signed. Dated 2011. Glas missing.
    Dim. 62 x 87 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #334
    Malik

    Een schets van “Archie Cash” met gesigneerde opdracht “pour Henri très amicalement”. Evenals het album Barils, Barbouzes & Barillets uit de reeks Chiwana. Hard cover. Ed. des Archers 1985.

    A sketch of "Archie Cash" with signed dedication "pour Henri très amicalement". Also included is the album Barils, Barbouzes & Barillets from the Chiwana series. Hard cover. Ed. des Archers 1985.
    Dim. 23 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #70

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.
    Dim. 4,15 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #27
    Elldee

    Een 101-delig verzilverd metalen bestek, gemerkt Elldee bestaande uit 12 grote vorken, 11 dessertvorken, 12 visvorken, 11 grote messen, 12 dessertmessen, 12 vismessen, 12 soeplepels, 11 koffielepels en 8 stuks serveerbestek.

    A 101-piece silver-plated metal cutlery set, marked Elldee, including 12 large forks, 11 dessert forks, 12 fish forks, 11 large knives, 12 dessert knives, 12 fish knives, 12 soup spoons, 11 coffee spoons, and 8 pieces of serving utensils.
    Estimate: € 60 / 80
  • #358
    Val Saint Lambert

    Een grote vaas van kristal, Val Saint Lambert, roze in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A large crystal vase, Val Saint Lambert, pink in color. Marked with label.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #33

    Een set van 2 kandelaars bestaande uit een marmeren sokkel en een verzilverd metalen deel voor 5 kaarsen.

    A set of 2 candlesticks consisting of a marble base and a silver-plated metal part for 5 candles.
    Dim. h 36 x Ø 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #450

    Een parelhalssnoer met verschillende kleuren bruin, grijs en verzilverd slot.

    A pearl necklace with various shades of brown, grey, and a silver clasp.
    Dim. L: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    Een Chinees schilderij op albast met aan de ene zijde een tafereel in een prieel en een gedicht aan de andere zijde. Op 3 plaatsen gerestaureerd.

    A Chinese painting on alabaster depicting a scene in a pavilion and a poem on the other side. Restored in 3 places.
    Dim. 28 x 28 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #453

    Een Japanse bronzen jardinière, Meiji periode, met draken, vogels en leeuwen in het decor. Onderaan gemerkt.

    A Japanese bronze jardinière, Meiji period, decorated with dragons, birds, and lions. Marked at the bottom.
    Dim. h 24 x Ø 27 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #507

    Een Chinees porseleinen tulpenvaas met een blauw en wit decor in drie onderdelen.

    A silver-plated metal champagne cooler. "Bruno Paillard, Reims".
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 260 / 280

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00