Other lots in this auction
-
#31Een schouwklokje van zamak met een beeld van een dame met pop en kind.
A clock in zinc alloy with a figure of a lady with a doll and child.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#572Een gepatineerd notenhouten muziek standaard met fijn snijwerk.
A patinated walnut music stand with fine carving.No longer availableDim. 104 cmEstimate: € 80 / 120 -
#488Lima Atlas“2102”. Een vintage Atlas Baltimore & Ohio EMD E8 Diesel locomotief. Kenmerken zijn onder andere een krachtige N Scale-motor, bedieningsverlichting, plastic trucks, knokkelkoppelingen, metalen wielen en assen. In originele verpakking. En een vintage Lima N 220284 LG diesel locomotief US Baltimore & Ohio 1974, in originele verpakking.
“2102”. A vintage Atlas Baltimore & Ohio EMD E8 Diesel locomotive. Features include a powerful N Scale motor, operating lighting, plastic trucks, knuckle couplers, metal wheels and axles. In original packaging. And a vintage Lima N 220284 LG diesel locomotive US Baltimore & Ohio 1974, in original packaging.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 150 / 250 -
#180Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een rodoliet van +- 0,40 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a rhodolite of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 650 / 750 -
#424“Boszicht”, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
“Wooded view”, oil on panel in gilded frame, unsigned.No longer availableDim. 61 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#590Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 1 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#318St Clement“Saint Clément”, een geglazuurd aardewerken eendenkaraf nr. 7492.
"Saint Clément", a glazed earthenware duck decanter no. 7492.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#293Een grote antieke bronzen vijzel en stamper van brons.
A large antique mortar and pestle in bronze.No longer availableDim. h 17 x Ø 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#667E. Benezit“Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.
"Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#579Een vintage gesculpteerd houten ossenjuk, Portugees, Aveiro.
A vintage carved wooden ox yoke, Portuguese, Aveiro.No longer availableDim. 65 x 121 cmEstimate: € 100 / 150 -
#283Albert Nestler CastellEen lot met 2 vintage precisie-rekenlinialen in originele doos en handleiding.
A lot containing 2 vintage precision slide rules in original box with manual.No longer availableDim. 30 & 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#20Een gouden hangertje in de vorm van een saxofoon, 18 kt. 2.2 gram.
A gold pendant in the shape of a saxophone, 18 kt. 2.2 grams.No longer availableDim. l 2.5 cmEstimate: € 100 / 150



