“Omhelzing”. Bronzen groep op koperen voetstuk. Gemerkt in de basis.
Y. Lohe

"Embrace". Bronze group on copper pedestal. Marked on the base.
Dim. H. 27 x 20 cm
SKU: 1712240068.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #68
Estimate: € 80 / 120

  • #19
    Romain Malfliet
    Period: 1910-2006

    “St Carolustoren, Antwerpen”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.

    "St. Carolus Tower, Antwerp". An etching on paper, signed and numbered 62/100 at the bottom outside the plate.
    Dim. 33 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #533

    Dim. 7 x 12,5 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #101

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met gesculpteerd figuurtje van een aapje bovenaan. Peru.

    A Precolumbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted figure of a little monkey on top. Peru.
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #182

    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #1

    Een koppel kemphanen van verzilverd metaal.

    A set of 2 gamecocks in silver-plated metal.
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #311
    Pastel Ceramica

    Een lot van geglazuurd keramische clowns, gemerkt Pastel Ceramica, made in Italy.

    A lot of glazed ceramic clowns, marked Pastel Ceramica, made in Italy.
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #155

    Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte hanger bezet met fijne pareltjes en email. (klein barstje in email).

    An 18 kt yellow gold pendant with filigree work set with fine pearls and enamel. (small crack in enamel).
    Dim. 12,67 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #279

    “IJzerbrug, Diksmuide”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Ijzerbrug, Diksmuide." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 55 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #197

    Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.

    A round butler's mirror.
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 320 / 340
  • #69
    Jaak Gorus
    Period: 1901-1981

    Een lot van 3 etsen op papier, waarvan 1 ingekaderd en 2 persoonlijke wenskaarten. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.

    A lot of 3 etchings on paper, 1 framed and 2 personal greeting cards. Signed outside the plate at the bottom.
    Dim. 16 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #583

    Een Chinese dekselvaas van polychroom porselein. Deksel hersteld en haarscheur op de schouder.

    A Chinese polychrome porcelain lidded vase. Lid repaired and hairline crack on the shoulder.
    Dim. H. 24 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #505

    Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Met restauratie.

    A large African earthenware decorative bowl. Restoration present.
    Dim. 22 x Ø 71 cm
    Estimate: € 100 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00