“Omhelzing”. Bronzen groep op koperen voetstuk. Gemerkt in de basis.
Y. Lohe

"Embrace". Bronze group on copper pedestal. Marked on the base.
Dim. H. 27 x 20 cm
SKU: 1712240068.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #68
Estimate: € 80 / 120

  • #177

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 7 vorken en 7 lepels, gemerkt “DB” (Henri De Bist) 800‰. En bijgevoegd een suikerzeeflepel.

    A set of silver cutlery, consisting of 7 forks and 7 spoons, marked "DB" (Henri De Bist) 800‰. Also included is a sugar sifter spoon.
    Dim. 915g - 800‰
    Estimate: € 450 / 550
  • #63

    Een groot lot papieren betaalbiljetten.

    A large lot of paper payment notes.
    Estimate: € 60 / 80
  • #82
    Nico Vrielink
    Period: °1958

    “2 dames”. Een litho op papier, bovenaan gesigneerd en genummerd.

    "2 ladies." A lithograph on paper, signed at the top and numbered.
    Dim. 61 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #84
    S. De Cnodder

    “Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.

    "Room still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #686

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #70

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.
    Dim. 4,15 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #459
    Val Saint Lambert

    Acht geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt. (1 schilfer aan de onderkant voet).

    A modern love couple sculpted in white marble.
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #269
    Reys

    “Havenzicht te Gravelines”, een schilderij, gemengde techniek op papier. Gesigneerd Reys en gedateerd 1937.

    "Harbor View in Gravelines", a painting, mixed media on paper. Signed by Reys and dated 1937.
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #483

    Een Chinese tulpenvaas van blauw en wit porselein.

    Vase in the style of Murano with a mirafiore decoration on a red background.
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #560

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    A pair of 18k yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    Dim. 2,36 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #674

    lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.

    A lot of 2 earthenware vases with craquelure.
    Dim. h35cm x Ø14cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00