Vermeulen

"Enwalled". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
3
70 x 84 cm
Estimate: 3060
Catalogue #3
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #176
    W Schellens

    “Stelleven met koffiekan”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.

    "Still life with coffee pot". A painting, oil on panel, signed at the bottom.
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
  • #190
    J. Libras

    Online only
    Dim. 45 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #198

    “Damesportret”, een schilderij, olieverf op board, niet gesigneerd.

    "Ladies portrait", a painting, oil on board, unsigned.
    Online only
    Dim. 24 x 18.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #197

    “Kabbelende bosbeek”, een schilderij, olieverf op paneel in ovalen kader, niet gesigneerd, houtwormschade (behandeld).

    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #13

    Online only
    Dim. 55 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #175
    Paul Goossens

    "Wild rose." A painting, watercolor on paper, signed and dated at the bottom.
    Online only
    Dim. 44 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #114

    "Landscape with Row of Trees." A painting, watercolor on paper.
    Online only
    Dim. 38 x 77 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #184

    “Portret van een jongeheer”. Een schilderij, olieverf op doek. Scheurtje in het doek bovenaan.

    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #205

    “Landschappen”, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd.

    Online only
    Dim. 23 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #139

    "Stylized watermill." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Online only
    Dim. 22,5 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #183
    Laura Cuyvers

    “Stilleven met appel en peren”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204

    “Hoevezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.

    "Howevision", a painting, oil on panel, unsigned.
    Online only
    Dim. 12 x 19 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #196

    “Stillevens”, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek met vergulde kaders in art-nouveau stijl. Niet gesigneerd.

    Online only
    Dim. 38 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #172
    Irma Frans

    “Bloemstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd.

    "Flower still life." A painting, watercolor on paper, signed at the bottom.
    Online only
    Dim. 41 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #185

    “Een man met een pijp”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.

    "A man with a pipe". A painting, oil on panel, signed at the bottom.
    Online only
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #201
    Leon

    “Heidezicht met huisje aan het water”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd ‘Leon’. Stempel van een anker in de kader.

    Online only
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #104

    Een lot van 6 pakjes oude snapshots van verschillende bestemmingen, Oostende, La Cote d’Azur, Diksmuide, Milano, Interlaken en Parijs.

    A lot of 6 sets of old snapshots from various destinations, Ostend, the French Riviera, Diksmuide, Milan, Interlaken, and Paris.
    Online only
    Estimate: € 10 / 15
  • #193
    Philips

    Een vintage radio in houten kast, Philips, werking onbekend.

    A vintage wooden cabinet radio by Philips, working condition unknown.
    Online only
    Dim. 24 x 55 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #248

    Etiket van “Le Second Vin de Mouton Rothschild”, voor het eerst geproduceerd in 1993, daarna werd het Le Petit Mouton. Voor de oenografologen onder ons.

    Label of "Le Second Vin de Mouton Rothschild", first produced in 1993, later renamed Le Petit Mouton. For the oenophiles among us.
    Online only
  • #226

    Een halsketting met roze zoetwaterparels.

    A necklace with pink freshwater pearls.
    Online only
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #42

    Een Chinees porseleinen vaas met blauw-wit floraal decor, onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain vase with blue and white floral decoration, marked at the bottom.
    Online only
    Dim. 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #95

    Een handbeschilderde Chinese Canton vaas in porselein, famille rose.

    A hand-painted Chinese Canton vase in porcelain, famille rose.
    Online only
    Dim. h 35.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #86

    Een dubbel wijnrek in gegalvaniseerd metaal voor 300 flessen.

    A double wine rack in galvanized metal for 300 bottles.
    Online only
    Dim. 159 x 102 x 48 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #2
    L. Durt

    Een tinnen wijnmand in art-nouveau stijl met een decor van druivenranken, gesigneerd L. Durt. Kleine schade.

    A pewter wine basket in Art Nouveau style with a grapevine decor, signed L. Durt. Minor damage.
    Online only
    Dim. 17 x 31 x 9.5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #177

    Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.

    A veneered square oak coffee table.
    Online only
    Dim. 35 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #124

    Een lot van 3 Frans porseleinen parfumflesjes, blauw-wit met vergulde lijnen en floraal decor. Onderaan gemerkt “JD France”.

    Online only
    Dim. 16 x Ø 10 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #52

    Online only
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #51
    Marco Venanzi Michel DusartMarco Venanzi

    "Froidure." A hardcover graphic novel, written by Michel Dusart and illustrated by Marco Venanzi.
    Online only
    Estimate: € 40 / 60

Online-Only Varia van 16 December 2024

16 December 2024 22:00

Auction day: 16 December 2024 22:00