Other lots by Van Damme
Un grand et vaste lot de métal blanc et argenté, composé de divers plats et soucoupes, bols, tazza, pots à moutarde, un brasero, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#169AristonaEen oude bakelieten radio. Type H88U. 1944.
#170Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
#11Een lot van tien verschillende reisklokjes en -wekkertjes.
#248Marthe Fassiaux“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Vase fleuri”. Huile sur carton. Signé et daté 1954.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#197Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#204Een vergulde Dupont aansteker en een sigarettendoos.
#67Fre Steeman“De naaister”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La couturière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#193Een Chinees porseleinen thee- en koffieserviesje voor zes personen.
#56Een Quanyin van geqraqueleerd aardewerk in de stijl van het Qingbai-aardewerk. Diverse beschadigingen.
Un Quanyin de poterie craquelée de style poterie de Qingbai. Dommages divers.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#58Een gravure naar Linnig en een reproductie.