Ongekunsteld 19e eeuws schilderij. Olie op doek. Stelt voor een hoeve met bijgebouwen in een bosrijk landschap. Omlijst in een fraai goudkleurig kader met mooie ouderdomspatina. Onleesbaar gesigneerd, links onderaan.

Unaffected 19th century painting. Oil on canvas. Depicts a farmstead with outbuildings in a wooded landscape. Framed in a lovely gold-colored frame with beautiful age patina. Signed illegibly, bottom left.
Dim. 30/50 cm
SKU: 2502250109.
Categories: Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #109
Estimate: € 50 / 70

  • #136

    Een antieke bruidskoffer uit Indië, massief hout met koperen beslag. Op houten wielen.

    An antique bridal chest from India, solid wood with copper fittings. On wooden wheels.
    Dim. 73 x 113 x 54 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #123

    Een set van 7 oude begijnenstoeltjes, massief eik met biezen zitting.

    A set of 7 antique beguinage chairs, solid oak with rush seats.
    Dim. 84 x 43 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #165
    Dihl Et Guerhard

    Een 27-delig Empire grisaille en verguld koffieservies in Parijs porselein, 19e eeuws. Bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkannetje, 12 tassen en 12 ondertassen. Onderaan gemerkt.

    A 27-piece Empire gray and gilt coffee service in Paris porcelain, 19th century. Includes a coffee pot, a sugar pot, a creamer, 12 cups, and 12 saucers. Marked on the bottom.
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #116

    Een antiek schrijfmeubeltje met rood lederen schrijftablet in de lade.

    An antique writing desk with a red leather writing tablet in the drawer.
    Dim. 92 x 53 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #225

    Een Luikse kaarsen-luster met 6 armen, 19e eeuws. Nieuwe elektriciteit bijgeleverd, niet gemonteerd voor transport.

    A 19th-century Liège candle chandelier with 6 arms. New electrical wiring included, not assembled for transportation.
    Dim. h 97 x Ø 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #422
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    “Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.

    "Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #104
    Jules Verstreken
    Period: 1882 - 1961

    “Hoeve op de heide”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Verstreken.

    "Farm on the heath", a painting, oil on canvas, signed J. Verstreken.
    Dim. 43 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #216

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #553

    Dim. 17 x Ø18cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #336

    Een antiek drieluik kamerscherm met 6 beschilderde panelen, jaren 20 van de vorige eeuw. De panelen met diverse onderwerpen beschilderd zijn getekend ‘M. Heylighen.

    An antique triptych room divider with 6 painted panels, dating back to the 1920s. The panels are painted with various subjects and signed 'M. Heylighen.'
    Dim. 164 x 54.5 cm (1 deel)
    Estimate: € 80 / 120
  • #533
    Sèvres

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #146

    Een mahoniehouten vitrinekast, 19e eeuws, met 4 deuren en 2 laden.

    A mahogany display cabinet, 19th century, with 4 doors and 2 drawers.
    Dim. 232 x 128 x 52 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #65

    Een set van 4 stoelen in Louis Philippe stijl met gebloemde stoffen zitting. Met gerestaureerde delen waarvan één aan de achterste poten. XIXde eeuw.

    A set of 4 chairs in Louis Philippe style with floral fabric seats. Restored, with one part on the back legs. 19th century.
    Dim. h 96 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #388
    Maleville a Gourdon

    Een comtoise klok, Maleville a Gourdon, met meerkleurige Dinanderie en bewegend deel in de slinger.

    A comtoise clock, Maleville a Gourdon, with multi-colored Dinanderie and a moving element in the pendulum.
    Dim. 48 x 39 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #516

    Een Engels mahoniehouten ladenkastje met 4 laden.

    An English mahogany chest of drawers with 4 drawers.
    Dim. 74 x 60.5 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #112
    Mary Tilman
    Period: 20 e eeuw

    Stilleven met bloemen en fruit in de stijl van de 19e eeuw. Olie op doek. Omlijst in een goudkleurige kader. Gesigneerd Mary Tilman.

    Still life with flowers and fruit in the style of the 19th century. Oil on canvas. Framed in a golden frame. Signed by Mary Tilman.
    Dim. 75/49 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #346
    Period: 19e eeuw

    Kaptafel met wortelfineer. Met marmeren blad en spiegel. Een deel van de scharnierbeugels is manco. 19e eeuw

    Dressing table with root veneer. With marble top and mirror. Some of the hinge brackets are missing. 19th century.
    Dim. H101, B 80, D 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #539

    “Aduno Koro”. Een gesculpteerde houten rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.

    "Aduno Koro". A wooden carved ritual trunk with reptiles and figurative decoration. Dogon, Mali.
    Dim. 27,5 x 87 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #157

    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #366

    Een Empire vitrine/schrijfmeubel met fineer, verguld bronzen beslag en marmeren blad. 2 deuren en 6 laden waarvan één met schrijfdeel vanbinnen.

    An Empire display/writing cabinet with veneer, gilt bronze fittings, and a marble top. 2 doors and 6 drawers, one of which has a writing compartment inside.
    Dim. 167 x 105 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #419
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    “Bosbeek in de winter”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.

    "Bosbeek in the winter", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #324
    De Coene

    “Interieur met belezen man”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd ‘De Coene’. Alsook op de achterzeide een schilderij van een jongeman met ontblote borstkas.

    "Interior with learned man", a painting, oil on canvas, signed 'De Coene'. Also on the reverse side a painting of a young man with a bare chest.
    Dim. 81 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #26

    Een antieke gesculpteerde eikenhouten armstoel met biezen zit. Nederlands werk.

    An antique carved oak armchair with rush seat. Dutch work.
    Dim. 90 x 52 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #196

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 200

  • #149
    Steinlen

    “De Vluchtelingen”. Gewassen pentekening. Gesigneerd.

    "The Refugees" Watercolor drawing. Signed.
    Dim. 26 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #573
    Kahla

    Een wildservies voor 12 personen bestaande uit een terrine met deksel, een sauskom en 12 borden. Gemerkt Kahla.

    A game service for 12 people consisting of a tureen with lid, a sauce boat, and 12 plates. Marked Kahla.
    Dim. 21 x 28 x 24 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #306

    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #147

    Een schommelstoel, bentwood met cannage, in de stijl van Thonet.

    A rocking chair, bentwood with cane, in the style of Thonet.
    Dim. 102 x 50 x 96 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #9

    Een lot van 2 antieke voetbankjes.

    A lot of 2 antique footstools.
    Dim. h 18 x Ø 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #91
    Val Saint Lambert

    Een grote kristallen coupe, kleurloos met groene details, gemerkt Val Saint Lambert.

    A large crystal bowl, colorless with green details, marked Val Saint Lambert.
    Dim. h 25 x Ø 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #5

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.26 ct.
    Dim. 2.92 g
    Estimate: € 280 / 300
  • #558

    An alabaster Empire clock with a gilded dial and pendulum. There are multiple damages to the alabaster and the detachable top plate has been glued several times. 19th century.
    Dim. 49 x 25 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #395
    Panamarenko

    “Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement.

    "Flying work". An artwork as a DIY kit, issued in 2004 on the occasion of the exhibition 'By land, by sea and in the air' at the Flemish Parliament.
    Dim. 7 x 53 x 54 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #151
    Geo Maxim

    Art Deco beeld van een jonge vrouw in groene jurk met een goudfazant. Zamac op marmeren voet. Getekend ‘Geo MAXIM’ Herstelling aan de achterwand rechts.

    Art Deco statue of a young woman in a green dress with a golden pheasant. Zinc alloy on marble base. Signed 'Geo MAXIM'. Repair on the back wall on the right.
    Dim. h 25, b 45, d 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #46

    Een lot van drie houten stukken, bestaande uit een bordenrek, een specerijenrek en een bijzetmeubel met 4 niveaus op wielen.

    A lot of three wooden pieces, consisting of a plate rack, a spice rack, and a 4-level mobile side table.
    Dim. h 115 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #484

    Louis Lebeer. “Bruegel, de prenten van Pieter Bruegel de Oude”. Kunstmap. Ed. Mercatorfonds, Antwerpen 1973.

    Louis Lebeer. "Bruegel, the prints of Pieter Bruegel the Elder". Art folio. Published by Mercatorfonds, Antwerp 1973.
    Dim. 39,5 x 52 cm
    Estimate: € 30 / 40

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00