Similar lots by type
-
#98Twee gravures, waarbij de eerste gesigneerd Herzl en de tweede gesigneerd Maimonides.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 18 & 26 x 20 cm -
#30Mirao“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60Albert SaverysPeriod: 1912 - 1987“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#41“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#5“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61“Winters rivierlandschap”. Een lithografie naar Saverys. Genummerd 113/350 buiten de plaat. In de plaat gesigneerd.
“La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#142Een lot van acht reproducties mbt XIXe eeuwse Belgische milirtairen.
No longer availableOnline onlyDim. 13 x 17 - 37 x 30 cm -
#144René De ConinckPeriod: 1907-1978“Schoon Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1954 binnen de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 29,5 x 45 cm -
#37Julien CelosPeriod: 1884- 1953“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#62Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980“Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 44,5 x 54,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#100Frans MasereelPeriod: 1889 -1972“Fûr Seekranke” & “Straatzicht”. Twee houtsnedes. Beide gemonogrameerd in de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 13 x 11 cm -
#27Jean Bouvery“Rue Gericault, Rouen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Rue Gericault, Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyDim. 39,65 x 26,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#56“De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.
“Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#140Een lot van zes reproducties met voorstellingen van XIXe eeuwse Belgische militairen.
No longer availableOnline only -
#141Een lot van vijf verschillende reproducties/lithografieën mbt XIXe eeuwse Belgische militairen/uniformen.
No longer availableOnline onlyDim. 36 x 46 - 36 x 56 cm -
#23R. BosschaertVijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#52Julien Van Santen“Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.
“Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#108Jesper (?)“Quelque part”; “ La gloire est un...” & “Etude”. Drie houtsnedes. Allen gesigneerd en gedateerd buiten de plaat. Artiestenproeven.
No longer availableOnline onlyDim. 18 x 14 cm
Other lots in this auction
-
#121Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee sierbordjes, een vaasje, een pique-fleurs en twee dekselvazen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 41 cm -
#46G. Wagener“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1982 op verso.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1982 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79A. De SeckPaar parkzichten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paire de vues de parc. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cmEstimate: € 30 / 50 -
#114Een lampje op onyxen voet, versierd met verguld messing en met een geslepen kleurloze kristallen kap.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm -
#173Een lot van veeriten Nederlandstalige boeken met betrekking tot oorlog en het leger. Bijgevoegd een grote partij toeristische gidsen e.d.
No longer availableOnline only -
#169“Historischer Schul-Atlas”. F. W. Dukgers. Ed. Velhagen & Klasing. Bielefeld & Leipzig, 1939.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#151Een portret van een muzikant van de Gidsen. 1854. Geaquareleerde foto.
No longer availableOnline onlyDim. 14,5 x 11 cm -
#136P. Dassy“Sloepen aan de Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cm -
#17BouchonIeper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#69“Zeilschip”. Reproductie op doek naar Henry Scott.
“Voilier”. Reproduction d’une toile par Henry Scott.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 100 cmEstimate: € 30 / 50 -
#70L. Baguet“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#44G. Wagener“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 79Estimate: € 80 / 120

