Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Onze Lieve Vrouw van Lourdes en Bernadette”. Twee beeldjes van veelkleurig porselein en biscuit. Italiaans werk.
Pinton, arte sacra in porcellana

“Onze Lieve Vrouw van Lourdes en Bernadette”. Twee beeldjes van veelkleurig porselein en biscuit. Italiaans werk.

« Notre-Dame de Lourdes et Bernadette ». Deux figurines en porcelaine multicolore et biscuit. Travail italien.
240
H.43 cm & 23 cm
Estimate: 5070
Catalogue #240
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #42
    Jerome & Company, Connecticut.

    Een Amerikaanse wandklok met mahoniehoutfineer met handgeschilderd decor van aardbeien achter glas. Met slinger en gewichten, zonder sleuteltje.

    Une horloge murale américaine en placage d'acajou avec un décor de fraises peint à la main derrière une vitre. Avec pendule et poids, sans clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 39 cm
    Estimate: € 75 / 120
  • #288
    Capodimonte

    “Koppel met vogels”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    "Couple avec oiseaux". Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #101
    Hutschenreuter, Bavaria

    Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.

    Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #74
    Alka Kunst Bavaria

    “Valkenier” & “De ganzenvanger”. Twee meerkleurig porseleinen groepjes. Beide onderaan gemerkt. Het eerste groepje met gebroken dolk, het tweede met schade aan een snavel.

    « Fauconnier » & « L'attrape-oie ». Deux groupes en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas. Le premier groupe avec un poignard cassé, le second avec un bec endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 21 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #184

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.

    Un vase en cristal incolore taillé. Petit éclat.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #144

    Drie verschillende gepolychromeerde aardewerken Boeddha’s.

    Trois Bouddhas différents en poterie polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm - 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #36

    Een trio van musicerende engeltjes. Wit porselein. Gemerkt. Dwarsfluit beschadigd.

    Trio d'anges musiciens. Porcelaine blanche. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h. 13,5 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #224

    Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.

    Ensemble trois pièces en régule. Pendule de cheminée à décor d'un paysan flanqué d'un mineur et d'un ouvrier. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #76

    Een paar grote schelpen met parelmoer.

    Une paire de gros coquillages avec nacre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #70

    Twee vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor.

    Deux vases en porcelaine de Chine à décor polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #132

    Een driedelige schouwpendule in zamak versierd met allegorische voorstellingen op de oogst. Compleet met sleutel.

    Pendule de cheminée en trois parties en zamak à décor de représentations allégoriques de la moisson. Complète avec clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53 cm - 43 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #28

    Twee theekoppen van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.

    Deux tasses à thé en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 11,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
View all auction items ›

Online-Only Varia 12 December 2022

Op Maandag 12 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday December 12th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

12 December 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More