#108
Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.
#190
Een Hotei van kunststof.
#63
Een geisha met shamisen van meerkleurig aardewerk. Haarscheur in de basis.
#13Europa
Een verguld messingen reisklokje in etui.
#20
Twee verschillende vazen van Cantonporselein.
#290
Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.
#223
“Moeder Gods met kind”. Een Russisch icoon. Omstreeks 1800. Beschadigingen.
#235Lescrauwaet
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#291
Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#129
Een paar messingen kerkkandelaars.
#257
Drie kruisbeelden in porselein.
#158