Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Oogstend koppel”. Mooi realistische groep met twee personnages van terra cotta. Onderaan genummerd.
“Oogstend koppel”. Mooi realistische groep met twee personnages van terra cotta. Onderaan genummerd.

“Oogstend koppel”. Mooi realistische groep met twee personages van terra cotta. Onderaan genummerd.

Couple de récoltants. Joli groupe réaliste avec deux personnages en terre cuite. Numéroté en bas.
Dim. H. 55 cm
SKU: 2311210238.
Auction day: 23 November 2021 19:00
Catalogue #238
Estimate: € 250 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #590
    Goebel, Germany

    Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks “Weihnacht”. Onderaan gemerkt. No. 13887-76; 4204314 & 4611217.

    Trois figurines en porcelaine multicolore de la série Weihnacht. Marquées en bas. N° 13887-76 ; 4204314 & 4611217.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #90

    Een 18 K wit en geelgouden slavenarmband ‘Flexigold’ bezet met een saffier van +- 50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Un bracelet esclave Flexigold en or blanc et jaune 18 ct serti d'un saphir de +- 50 ct. et de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #391

    Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.

    Une assiette antique en porcelaine vietnamienne (?) multicolore à décor de fleurs et de papillons. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #570

    Een vijfhoekige bronzen hallantaarn. eerste helft XIXe eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.

    Une lanterne de hall pentagonale en bronze. Première moitié du XIXe siècle. Montée à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #155

    Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct. en een grijze parel.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne et de rubis d'un poids combiné de +- 0,45 ct et d'une perle grise.
    No longer available
    Dim. 2,74 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #191

    Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.

    Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 140
  • #37

    Een koppel van meerkleurig Duits porselein. Onderaan gemerkt.

    Un couple en porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #286

    Twee grote en een kleine oude reiskoffer van vulkanfibre.

    Deux grandes et une petite vieille valise de voyage en vulkanfibre.
    No longer available
    Dim. b: 50 & 75 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #253

    Een verchroomde gebakstaander met spiegel en met geribde glazen stolp.

    Un présentoir à gâteaux chromé avec miroir et dôme en verre nervuré.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #220

    Een 18 K witgouden ring bezet met en centrale briljant van +- 0,49 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taillé en brillant de +- 0,49 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,28 ct.
    No longer available
    Dim. 3,50 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #132

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    Vue de forêt. Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #429

    Een antieke Tibetaanse tangka op zijde/ rijstpapier met vijf voorstellingen van Boeddha.

    Un ancien tangka tibétain sur papier de riz et soie avec cinq représentations de Bouddha.
    No longer available
    Dim. 69 x 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More