#64M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Une décoration murale avec un décor sculpté de châtaignes sauvages et de feuilles.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#263Een doofpot van ijzer en messing.
#74“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
#5Een kukri met een leeuwenkopje in het heft.
#49Een lot glazen kerstversieringen allerlei.
Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 50 cmEstimate: € 30 / 50