Similar lots by type
-
#128Jeanne Demaret
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 38 x 31 cmEstimate: € 25/40 -
#160
“Joris en de draak” en “Jesus aan het kruis”. Twee werken van geschilderd glas.
« Joris et le dragon » et « Jésus sur la croix ». Deux œuvres en verre peint.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 23 x 29 cm & 16 x 18 cmEstimate: € 35/45 -
#54Jos Bogaerts
“Zicht op kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
"Vue de l'église". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 15,5 x 20 cmEstimate: € 25/35 -
#88
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Portrait de femme". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 57 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#207Jos Martin
“Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#170L. Heyns
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#230
“Landschap met jager en hond”. Olieverf op paneel.
"Paysage avec chasseur et chien". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/50 -
#256A. Broekaart
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 30/50 -
#79
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Willem’.
"Nature morte florale". Huile à bord. Signé 'Guillaume'.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 35/45 -
#53
“Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.
“Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#167
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 60 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#187Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 70 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#246
“Drie bomen”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
"Trois arbres". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 18 x 15 cmEstimate: € 30/40 -
#284A. Polfliet
“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#169
“Jongen met viool”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Garçon au violon". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 25/35 -
#162
“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#151
“Dames portret”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
"Portrait de dames". Huile sur toile marouflée.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 22 x 17 cmEstimate: € 40/50 -
#198G. Gordon
“Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 17 x 17 cmEstimate: € 80/100 -
#265Willy Vandekerckhove
“Landschap met kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage avec église". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 19 x 24 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#257Claude Zographos
“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
“Cailles” . Une lithographie. Signée et numérotée 48/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#212Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/40 -
#101
Een gebeeldhouwd eikenhouten wandkastje.
Une armoire murale en chêne sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 47 x 35 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#226
“Hutje”. Een pasteltekening, onduidelijk gesigneerd.
"cabane". Un dessin au pastel, indistinctement signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 21 x 32 cmEstimate: € 25/35 -
#139
Een kunstreproductie van het Musée Rodin.
Une reproduction d'art du Musée Rodin.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/50 -
#210
Een lot glas bestaande uit een karaf, een langwerpig vaasje en een kandelaartje met drie lichtpunten.
Lot de verre composé d'une carafe, d'un vase allongé et d'un bougeoir à trois points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 15/25 -
#253
Een eenvoudig houten tafeltje met gedraaide pootjes.
Une simple table en bois avec pieds tournés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 67 x 110 x 48 cmEstimate: € 20/30 -
#104
Een messingen wandlampje met gesatineerd glazen kapje. Begin XXe eeuw.
Une applique en laiton avec un abat-jour en verre satiné. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 15/25 -
#89
“Man met hoed”. Een beeldhouwwerk.
"L'homme au chapeau". Une sculpture.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 83 cmEstimate: € 30/40 -
“Eendje”. Een houten beeldhouwwerkje. Onderaan gemerkt “Njana Tilem gallery”. Bali, Indonesië.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cm -
#269
Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.
Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: +/- 20 cmEstimate: € 35/45 -
#240Eduard Van der MeerPeriod: 1846 - 1889
“Meisje bij oude man met rozenkrans”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Fille avec vieil homme avec chapelet". Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 47 cmEstimate: € 40/60