Similar lots by type
-
#268Een antieke verstelbare boekenhouder met vilten blad. Fineerschade. Toegevoegd een Nederlandse bijbel uit 1948.
An antique adjustable book holder with felt leaf. Veneer damage. Includes a Dutch Bible from 1948. -
#221G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps. -
#248Elise Docquir‘Bedelmeisje in blauwe lompen’. Olieverf op doek, onleesbaar getekend.
'Beggar girl in blue rags'. Oil on canvas, signed illegibly. -
#302Een set lichte/zeer fijne mondgeblazen glazen, holle voet en goudrand.
A set of light/very fine mouth-blown glasses, hollow foot with a gold rim. -
#259Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
"Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate. -
#260Lagye“Begijnhof.” Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Beguinage.” Watercolor on paper. Bears signature. -
#241Maria SegersPeriod: 1922 - 1979“Het huwelijksaanzoek”, een tekening, potlood en inkt op papier, gesigneerd.
"The Marriage Proposal," a drawing in pencil and ink on paper, signed. -
#228J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#283Een Oosterse Kelim van wol.
An Oriental wool Kilim. -
#267Een tinnen samovar met 2 bekers, totaalgewicht 2.8 kg.
A tin samovar with 2 cups, total weight 2.8 kg. -
#262‘Bourla’, een offset prent in kleuren van de Antwerpse schouwburg. Met een overdruk van teksten door wereldberoemde auteurs.
'Bourla', an offset print in colors of the Antwerp theater. With an overlay of texts by world-famous authors. -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India. -
#220D. Carlier“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
"Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier. -
#269Een plaasteren heilige familie onder glazen stolp.
A plaster Holy Family under glass dome. -
#237Een Chinees tafereel in vitrinelijst, opgebouwd met schelpen.
A Chinese scene in a display case, constructed with shells. -
#226Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.
"Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#257“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India. -
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#266De ‘Rondo’ karaf, A.D. Copier voor Leerdam.
The 'Rondo' decanter, A.D. Copier for Leerdam. -
#263Jack Leroy‘Le mariage’, een seriegrafie in kleuren. Getekend Jack Leroy, nr. 19 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The marriage', a color serigraphy. Signed by Jack Leroy, number 19 out of an edition of 100 copies. -
#264Een lot van 2 tabakspotten, den ene in Vlaams aardewerk, de andere Delfts.
A lot of 2 tobacco jars, one in Flemish earthenware, the other Delft. -
#265Een obus uit de eerste wereldoorlog, trench-art, gemerkt A R-S 9 - 17, Remanie.
A shell from the First World War, trench art, marked A R-S 9 - 17, Remanie.
Other lots in this auction
-
#13Twee kraagvazen en een sierbord van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose.
Two collar vases and a decorative plate of multicolored Chinese porcelain. Famille rose. -
#180“Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd. Doek met kleine schade.
"Village View", a painting, oil on canvas, unsigned. Canvas with minor damage. -
#233Henri EvenepoelPeriod: 1872 - 1899‘Man met zeis’ & ‘Meisje op een schommelpaard’, twee monochrome etsen. Herdrukken van de originele plaat, 1 losse prent en 1 ingekaderd.
'Man with scythe' & 'Girl on a rocking horse', two monochrome etchings. Reprints of the original plate, 1 loose print and 1 framed. -
#172Een lotje van 4 oude glazen, 3 x St. Pauli Girl (één met schilfer), en een glas met koningin Astrid?
A set of 4 old glasses, 3 x St. Pauli Girl (one with a chip), and a glass featuring Queen Astrid? -
#166MizukoEen Japans porseleinen schoteltje. Onderaan gemerkt “Mizuko Japan”.
A Japanese porcelain saucer. Marked "Mizuko Japan" at the bottom. -
#123Een partij kaders bestaande uit grafiek, tekeningen en offset reproducties.
A lot of frames consisting of prints, drawings, and offset reproductions. -
#53Een Chinees schaaltje in spinazie-jade. Toegevoegd een onyx schaaltje.
A Chinese bowl in spinach jade. Included is an onyx bowl. -
#177Een lot magazines 9 stuks. National Geographic, Michelin, 1 illustration, Decor.
A lot of magazines, 9 pieces. National Geographic, Michelin, 1 illustration, Decor. -
#190Een tète à tète in deels geglazuurd biscuit, gemonogrammeerd PK.
A tête-à-tête in partially glazed biscuit, monogrammed PK. -
#354Een lot van drie aardewerken bierkruiken.
A lot of three earthenware beer mugs. -
#36Een antieke geelkoperen ketel.
An antique brass kettle. -
#128‘Hoevezicht’, aquarel op papier. Onleesbaar getekend.
‘Hoevezicht’, watercolor on paper. Signed illegibly.

