#475GhoumEen Ghoum, Iraans handgeknoopt tapijt.
A Ghoum, Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 234 x 333 cmEstimate: € 300 / 600 -
#274Frans Gybels“2 x interieur van het Vleeshuis”, gemengde techniek op papier, gesigneerd F. Gybels.
"2 x interior of the Vleeshuis", mixed media on paper, signed F. Gybels.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#35Een roze Venetiaans glazen luchter met 6 lichtpunten, 4 delen ontbreken zijnde 1 groot blad, 1 klein blad, 1 bloem en een deeltje van het onderhangend element.
A pink Venetian glass chandelier with 6 light points, missing 4 parts including 1 large leaf, 1 small leaf, 1 flower, and a section of the hanging element.No longer availableDim. h 70 x Ø 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#518Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#249Een paar wandspiegels met vergulde en gesculpteerde omlijsting en floraal decor.
A pair of wall mirrors with gilded and sculpted frames and floral decoration.No longer availableDim. 63 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#108Schaubach KunstEen art-deco beeld van een elegante danseres in porselein, onderaan gemerkt Schaubach Kunst.
#532Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein met veelkleurige decors. XXe eeuw, allemaal gemerkt aan de onderkant.
#139Jacques RosseelsPeriod: 1828 - 1912“Heidezicht met hoeve een hooischoven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Rosseels.
"Heath view with farm and haystacks", a painting, oil on canvas, signed J. Rosseels.No longer availableDim. 36 x 61 cmEstimate: € 250 / 350 -
#550Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.84 ct.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 750 / 800 -
#122Gerard MoortgatPeriod: 1908 - 1992“Jean Joseph Van Der Elsken”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. Moortgat
"Jean Joseph Van Der Elsken," a painting, oil on canvas, signed G. Moortgat.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 160 / 240 -