#205Een rechthoekige spiegel, houten lijst met rijk gedetailleerd bloem- en parelmotief, vervaardigd in traditionele stijl. De lijst is gedeeltelijk gepatineerd. 19e eeuw.
#554Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#675Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
#610Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#86Een antieke massief grenen tafel met uitschuifbaar blad met verborgen vak.
An antique solid pine table with extendable leaf with hidden compartment.No longer availableDim. 80 x 118 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253WiskemannEen Wiskemann koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, bestaande uit thee-en koffiekan, melkkan en suikerpot, onderaan gemerkt. Bijgevoegd thee-en koffiekan en doosje uit andere serie.
A Wiskemann coffee and tea set in silver-plated metal on tray, consisting of teapot, coffee pot, creamer, and sugar bowl, marked on the bottom. Included are a teapot, coffee pot, and box from another series.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#322Jacob Smits“Huistafereel”. Een ets op papier, bovenaan in de plaat gesigneerd.
"Domestic Scene". An etching on paper, signed at the top of the plate.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 60 / 90 -
#500Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
#385Een tafelpendule in bronslook met daarop een beeld van moeder en kind.
#190Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct.No longer availableDim. 2,16 gEstimate: € 800 / 1000