#606Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
#369Val Saint LambertEen vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint Lambert.
A crystal vase, red colored throughout, marked with a sticker and "Val Saint Lambert" at the bottom.No longer availableDim. h 15.5 x Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#628Een zwarte Satsuma kom, met vergulde details, en traditionele figuren, onderaan gemerkt.
A black Satsuma bowl, with gilded details, and traditional figures, marked at the bottom.No longer availableDim. h 15, Ø 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Stylized nude." A painting, mixed media on panel. Signed and dated '57 at the bottom.No longer availableDim. 63 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#535BidjarEen handgeknoopt Iraans tapijt, Bidjar Red/Cream.
A hand-knotted Iranian carpet, Bidjar Red/Cream.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#437STS Abel ZagrebEen meerkleurig Art Deco stijl geperst glazen kom op voet met handgrepen in de vorm van duiven. Vintage heruitgave in slakkenglas door STS Abel Zagreb, glasfabriek Steklarna Hrastnik.
A multi-colored Art Deco style pressed glass bowl on foot with handles in the shape of doves. Vintage reissue in snail glass by STS Abel Zagreb, glass factory Steklarna Hrastnik.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#414Een icoon met voorstelling van St. Nicolaas. 19de eeuw.
An icon depicting St. Nicholas. 19th century.No longer availableDim. 35,5 x 31 cmEstimate: € 120 / 220 -
#617Een paar drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw. 1 deksel met schade.
A pair of cut colorless crystal drageoirs, late 19th, early 20th century. 1 lid damaged.No longer availableDim. 33 x Ø 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#667Een 19e eeuwse schouwpendule in zwart marmer gecombineerd met roze marmer en porseleinen wijzerplaat. Met 2 bijhorende stukken.
A 19th-century mantel clock in black marble combined with pink marble and a porcelain dial. With 2 matching pieces.No longer availableDim. 32.5 x 37 x 13.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#144Edmond DoumontPeriod: 1879 - 1954“Oma en Opa”, een set van 2 schilderijen van een koppel, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd
"Grandma and Grandpa", a set of 2 paintings of a couple, oil on canvas in gilded frame, signedNo longer availableDim. 100 x 75 cmEstimate: € 250 / 350