#264“Bloemenstilleven met appels en Chinese schaal”, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life with apples and Chinese bowl", oil on canvas in gold-gilt frame, signed illegibly.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#431H. S.T. LercheEen tinnen schenkkan met floraal decor, vlinders en puto in reliëf (herstelling aan het hoofd). Gesigneerd bovenop het handvat.
A pewter jug with floral decoration, butterflies, and putti in relief (repair to the spout). Signed on top of the handle.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#594De Bruyne“Zicht met brug.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"View with bridge." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#682Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#352Herra“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"The Thinker". A reproduction of a work by Rodin.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#427Een buste in groen gesteente van een Chinese dame op een houten sokkel. De sokkel is los.
A bust in green stone of a Chinese lady on a wooden base. The base is loose.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#94Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978“Zelfportret in Cel 212 te Antwerpen, 30/10/1945”. Potlood op grijs papier, gesigneerd. Van Immerseel werd ter dood veroordeeld wegens collaboratie, als lid van het Vlaams Legioen.
#29Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.
"Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#680WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#272“Zeezichten”. Een lot van 2 schilderijtjes, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Seascapes". A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 18,5 x 23,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#235Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.
A pair of stained mirrors with baroque frames.No longer availableDim. 77 x 39 cmEstimate: € 100 / 120