Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Oostende”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1964.
F Degreef

“Oostende”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1964.

"Ostend." A painting, oil on canvas. Signed and dated 1964 at the bottom.
Dim. 54 x 65 cm
SKU: 2409240409.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #409
Estimate: € 60 / 90
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #319
    Thomas Rowlandson

    “New feats of horsemanship”, een ingekleurde ets met vochtschade en stempels.

    "New feats of horsemanship", a colored etching with water damage and stamps.
    No longer available
    Dim. 18 x 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #175

    Vijf zilveren penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Lambert de Vleeze, Charles Wiener. e.a.

    A lot of five silver tokens from the 19th and 20th centuries by Lambert de Vleeze, Charles Wiener, and others.
    No longer available
    Dim. 270 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #595
    Kars Kazak

    Een handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.

    A hand-knotted Turkish carpet in wool on wool. Traditional geometric design with distinctive color palette. Comes with a certificate.
    No longer available
    Dim. 184 x 134cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #649
    Bree Belgium

    Een rood aardewerken vaas en asbak. Onderaan gemerkt.

    A red earthenware vase and ashtray. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 20, Ø 8 cm & 35 x 11 c
    Estimate: € 40 / 60
  • #355

    Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.

    A gray marble statue depicting an Egyptian Sphinx.
    No longer available
    Dim. h 19 x l 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #542
    Cardew design

    “Silver Service”. Een theepot met meerkleurig en verzilverde gedekte theetafel op het deksel. Ontwerp van Paul Cardew. Onderaan gemerkt.

    "Silver Service." A teapot with multicolored and silver-plated covered tea table on the lid. Designed by Paul Cardew. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #23
    Lui

    “LUI”. Een lot van 6 vintage Franse erotische maandbladen. Anno 1965-1970.

    "LUI". A lot of 6 vintage French erotic monthly magazines. Year 1965-1970.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 90
  • #437
    STS Abel Zagreb

    Een meerkleurig Art Deco stijl geperst glazen kom op voet met handgrepen in de vorm van duiven. Vintage heruitgave in slakkenglas door STS Abel Zagreb, glasfabriek Steklarna Hrastnik.

    A multi-colored Art Deco style pressed glass bowl on foot with handles in the shape of doves. Vintage reissue in snail glass by STS Abel Zagreb, glass factory Steklarna Hrastnik.
    No longer available
    Dim. 16 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #144
    Edmond Doumont
    Period: 1879 - 1954

    “Oma en Opa”, een set van 2 schilderijen van een koppel, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd

    "Grandma and Grandpa", a set of 2 paintings of a couple, oil on canvas in gilded frame, signed
    No longer available
    Dim. 100 x 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #9

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #153

    Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.

    An antique Jumeau doll with a porcelain head and papier-mâché limbs. Includes a small porcelain doll.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #246

    Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

    A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.
    No longer available
    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More