Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.

“Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.

“Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.
Online only
Dim. 45 x 30 cm
SKU: 0104190206.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #206
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #249
    V.D. Noltens

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #1

    Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.

    Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #121

    Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleurig bloemendecor.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #118
    Schumann, Bavaria

    Een porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #203
    Jos Pas

    “De beek. Winterlandschap”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 75/75 buiten de plaat.

    “Le ruisseau en hiver”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 75/75 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #53
    Limoges

    Een porseleinen sierbord met een met de hand opgehoogd meerkleurig decor van een romantisch koppel op een met verguldsel versierde kobaltblauwe fond.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #164

    Een lot prenten en gravures: - “Vogelnestje”. Zeefdruk. Gesigneerd I.W. Van Delden. - “Het sterfbed van Maria”. Reproductie van een gravure van Rembrandt. - Albert Decaris (1901-1988). “Avant lettre”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat. - Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Met reliëfmerk van het museum. - Twee aquarellen met ontwerpen voor wajangpoppen. Gesigneerd.

    Lot d’estampes et de gravures: - “Nid d’oiseaux”. Sérigraphie. Signée I.W. Van Delden. - “La mort de Marie”. Reproduction d’une gravure par Rembrandt. - Albert Dacaris (1901-1988) “Avant lettre”. Gravure. Signée et numérotée 38/100 hors planche. - Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Marque en relief du musée. - Deux aquarelles représentant des poupées wayang. Signées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 70 / 120
  • #244
    Peter Bolfs

    “Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 76 x 95 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86
    Gloria

    Een polychroom en verguld handgeschilderd mokkaservies met Napoleon decor. Gemerkt. Letsel aan het suikerpotje en aan de voet van de mokkapo.

    Un service à moka, peint à la main, décor Napoléon. Petits dégâts au sucrier et à la base du pot à moka.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #111

    Negen boeken uit de reeks “Europa vandaag”: België, Nederland, Luxemburg, Duitsland, Italië, Portugal, Ierland, Roemenië, Scandinavië. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 55
  • #258

    “Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #173
    Marcel Stobbaerts
    Period: 1899-1979

    “Herenportret”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en achteraan toegeschreven aan Marcel Stobbaerts. Gedateerd 1933.

    “Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More