Other lots in this auction
-
#209Rie CramerPeriod: 1887 - 1977“Marken”. Een litho op papier, gesigneerd “Rie Cramer”.
"Marks". A lithograph on paper, signed "Rie Cramer".No longer availableOnline onlyDim. 46 x 37cmEstimate: € 50 / 75 -
#164“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
“Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 26 cmEstimate: € 100 / 140 -
#103Pastel in de geest van Chagall. Niet gesigneerd.
Pastel dans l'esprit de Chagall. Pas signé.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#159Fredy DesmetPeriod: 1880-1968“Dans le Morbihan” (25 x 33 cm), “Pins Parasol” (17 x 24 cm), “Caféterras” (26 x 35 cm). Drie tekeningen met houtskool, inkt en gouache. Alle gesigneerd.
« Dans le Morbihan » (25 x 33 cm), « Pins Parasol » (17 x 24 cm), « Café Terrasse » (26 x 35 cm). Trois dessins au fusain, encre et gouache. Tous signés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#120“Portret van de Gravin van Maupas, hofdame van Prinses Elisabeth”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.
Portrait de la comtesse de Maupas, dame d'honneur de la princesse Elisabeth. Pastels sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#129“Der Zirkel”. Een affiche voor een tentoonstelling in het Wohnmuseum Bärengasse Zürich in 1986.
"Der Zirkel". Affiche pour une exposition au Wohnmuseum Bärengasse Zurich en 1986.No longer availableOnline onlyDim. 125 x 87 cmEstimate: € 60 / 70 -
#182Gelper“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#150Jan Van Gesins (?)“Man met paard bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme avec cheval à l'écurie. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#13“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
" Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 20 / 25 -
#170Roelof“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase aux Fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#112“Boer bij de schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Fermier à la grange". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#67Fr. Luyckx“Lichtspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
Jeu de lumière. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 15,5 x 15 cmEstimate: € 100 / 120

