Similar lots by type
-
#379Pelletier à Louhans
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Inclusief gewichten.
Comtoise en cuivre repoussé. Poids inclus.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#237
Een wandklok met houten kast.
Pendule murale en bois.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40/60 -
#775J. B. Everaert à Bruxelles
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/300 -
#48
Een wandklokje in handbeschilderde houten kast en met twee zuiltjes naast de wijzerplaat. Compleet.
Pendulette murale en bois peint à la main et ornée de deux colonnettes flanquant le cadran. Complète.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#389Junghans
Een ronde wandklok in houten kast.
Pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60/70 -
#127
Een schouwpendule van verguld brons, bovenaan getooid met een fluitspeler. Tijdperk Louis-Philippe.
Pendule de cheminée en bronze doré, surmontée d’un joueur de flûte. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. Robert à St. DenisEstimate: € 240/360 -
#491
Thaise sculptuur van exotisch hout met twee personages in een bos. Met tekst en handtekening in handschrift achteraan.
Sculpture Thaï en bois exotique représentant deux personnages dans le bois. Texte et signature au verso.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 30/50 -
#422
Een houten wandklok met beschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Met stoeltje, slinger en gewicht.
Une horloge murale en bois avec un cadran peint au chiffres romains. Avec chaise, balancier et poids.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#507
Een paar slagtanden op messingen staander. Eerste helft XXste eeuw.
Paire de défenses dans une monture en laiton. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 80 cm - 4 kgEstimate: € 200/300 -
#211Val Saint-Lambert
Een garnituur van geslepen en veelkleurig kristal. Bestaande uit een karaf met stop en zes wijnglazen op hoge voet. Alle gemerkt.
Garniture en cristal taillé polychrome. Comprenant une carafe et son bouchon et six verres à vin sur pieds hauts. Chaque pièce marquée.No longer availableDim. H. 40,5 & 22 cmEstimate: € 300/400 -
#650L. Ruault
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.
Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#685Ispahan
Perzisch tapijt van wol met een centraal medaillon en in lichtblauwe, beige en bruine tonen. Handgeknoopt.
Un tapis perse en laine avec un médaillon central dans les tons bleus, beiges et bruns. Noué main.No longer availableDim. 233 x 157 cmEstimate: € 300/500 -
#412
Een ronde houten wandklok. Met slinger en gewichten.
Une horloge murale ronde en bois. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#317Fohmid
Een recente kolompendule van verguld brons met zuiltjes van kunststof.
Pendule à colonnes récente en bronze doré à colonnettes en plastique.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#276Blaylock, Longtown.
Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotering. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200/300 -
#268Leicester
Een hangklok van gefineerd wortelhout.
Pendule à suspendre en placage de ronce.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 140/200 -
#303
Een tafelklokje in Engelse stijl.
Une pendule de table en style anglais.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#361
Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.
Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/120 -
#278
Een brievenkoffertje van zwartgelakt hout met inlegwerk van koper en parelmoer.
Coffret à lettres en bois noirci et incrusté de cuivre et de nacre.No longer availableDim. b: 24 cmEstimate: € 100/150 -
#492F. Vercrocke
“Onderwatercompositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition sous-marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#256
Een eikenhouten koffer met twee gesculpteerde panelen.
Coffre en chêne à deux panneaux sculptés.No longer availableDim. b: 100 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#382
Een lot aardewerk, bestaande uit een art deco schaal, een dekselvaas, een vaas, sierschalen en een vierkantige jardinière. Grotendeels gemerkt van Makkum en Rouen.
Lot de faïence comprenant un plat art déco, un vase couvert, un vase, des plats et une jardinière carrée. La plupart marqué Makkum et Rouen.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#572
“Marine”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Jespers.
“Marine”. Technique mixte. Porte une signature: Jespers.No longer availableDim. 31 x 47 cmEstimate: € 200/240 -
#286
Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engels, XIXe eeuw.
Console en acajou à trois niveaux, sur roulettes. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 104 x 83 x 40 cmEstimate: € 300/400 -
#83
“De theedrinkers”. Een groep van meerkleurig porselein. Niet gemerkt.
“Les buveurs de thé”. Groupe en porcelaine polychrome. Sans marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#34M. Wimmer
“Friedrich Bahnhof Berlijn”. Aquarel. Gesigneerd.
“Friedrich Bahnhof Berlin”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 30/40 -
#230
Een 18 karaats wit gouden halssnoer met bloemvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en forme de fleur serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 19,17 gEstimate: € 1900/2100 -
#224Jef Van Grieken
“Coatfrec”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/25 buiten de plaat.
“Coatfrec”. Eau-forte. Signée et numérotée 20/25 hors planche.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 220/240 -
#249
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘82.No longer availableDim. 81 x 70 cmEstimate: € 120/200