Similar lots by type
-
#303
Een tafelklokje in Engelse stijl.
Une pendule de table en style anglais.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/180 -
#389Junghans
Een ronde wandklok in houten kast.
Pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60/70 -
#237
Een wandklok met houten kast.
Pendule murale en bois.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40/60 -
#412
Een ronde houten wandklok. Met slinger en gewichten.
Une horloge murale ronde en bois. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#650L. Ruault
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.
Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#127
Een schouwpendule van verguld brons, bovenaan getooid met een fluitspeler. Tijdperk Louis-Philippe.
Pendule de cheminée en bronze doré, surmontée d’un joueur de flûte. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. Robert à St. DenisEstimate: € 240/360 -
#379Pelletier à Louhans
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Inclusief gewichten.
Comtoise en cuivre repoussé. Poids inclus.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#268Leicester
Een hangklok van gefineerd wortelhout.
Pendule à suspendre en placage de ronce.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 140/200 -
#491
Thaise sculptuur van exotisch hout met twee personages in een bos. Met tekst en handtekening in handschrift achteraan.
Sculpture Thaï en bois exotique représentant deux personnages dans le bois. Texte et signature au verso.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 30/50 -
#775J. B. Everaert à Bruxelles
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/300 -
#422
Een houten wandklok met beschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Met stoeltje, slinger en gewicht.
Une horloge murale en bois avec un cadran peint au chiffres romains. Avec chaise, balancier et poids.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#211Val Saint-Lambert
Een garnituur van geslepen en veelkleurig kristal. Bestaande uit een karaf met stop en zes wijnglazen op hoge voet. Alle gemerkt.
Garniture en cristal taillé polychrome. Comprenant une carafe et son bouchon et six verres à vin sur pieds hauts. Chaque pièce marquée.No longer availableDim. H. 40,5 & 22 cmEstimate: € 300/400 -
#48
Een wandklokje in handbeschilderde houten kast en met twee zuiltjes naast de wijzerplaat. Compleet.
Pendulette murale en bois peint à la main et ornée de deux colonnettes flanquant le cadran. Complète.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#317Fohmid
Een recente kolompendule van verguld brons met zuiltjes van kunststof.
Pendule à colonnes récente en bronze doré à colonnettes en plastique.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#507
Een paar slagtanden op messingen staander. Eerste helft XXste eeuw.
Paire de défenses dans une monture en laiton. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 80 cm - 4 kgEstimate: € 200/300 -
#685Ispahan
Perzisch tapijt van wol met een centraal medaillon en in lichtblauwe, beige en bruine tonen. Handgeknoopt.
Un tapis perse en laine avec un médaillon central dans les tons bleus, beiges et bruns. Noué main.No longer availableDim. 233 x 157 cmEstimate: € 300/500 -
#276Blaylock, Longtown.
Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotering. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#645
Een buffet van groengepatineerd hout met twee deuren en twee laden.
Un buffet en bois patiné vert avec deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 120/200 -
#75
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met diamanten oude slijp van ± 0,30 ct. en met smaragd, saffieren en robijn cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de diamants ancienne taille de ± 0,30 ct et émeraude, saphirs et rubis cabochons ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 10,24 gEstimate: € 450/650 -
#2
Een lot vogeltjes, bestaande uit een porseleinen meesje en een groepje met eenden van Goebel en twee uiltjes van Mexicaans aardewerk
Lot d’oiseaux comprenant une mésange en porcelaine et un groupe de canards de Goebel, ainsi que deux hiboux en faïence mexicaine.No longer availableDim. h: 7 - 12 cmEstimate: € 40/60 -
#792Bochara
Een handgeknoopt Oosters karpet Gesigneerd. We voegen er een kussen aan toe.
Une carpette d’orient noué main et signé. Nous ajoutons un coussin.No longer availableDim. 96 x 64 cmEstimate: € 40/60 -
#43
Een ceremoniële helm met messingen werk. Vermoedelijk Frans. Begin XXe eeuw.
Casque de cérémonie en laiton. Probablement français du début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#611O. Mulkens
‘Bloemenstilleven’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 82,5 cmEstimate: € 100/120 -
#473
Een dekseldoosje van brons in de vorm van een oude wijze op een vis.
Boîte en bronze en forme d’un sage sur un poisson.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 90/110 -
#258
Een met leder bekleed paard.
Cheval recouvert de cuir.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 80/100 -
#543
Een lamp van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren. Op houten sokkel.
Lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux. Sur socle en bois. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120 -
#355
Een drie rijen parelsnoer met 18 karaats slot.
Un collier de perles à trois rangées avec fermoir 18 ct.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#810
Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 100/120 -
#362
Twee hoornvazen van wit porselein z.g. Vieux Bruxelles.
Deux vases cornets en porcelaine blanche dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableEstimate: € 40/50