Similar lots by type
-
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Stilleven met fruit”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 50/100 -
#34M. Wimmer
“Friedrich Bahnhof Berlijn”. Aquarel. Gesigneerd.
“Friedrich Bahnhof Berlin”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 30/40 -
#709
“Ploegend boerenkoppel”. Potlood op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Couple de paysans au labeur”. Crayon sur papier. Signé illisiblement.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 40/50 -
#29
“De Heilige Drievuldigheid” Ontwerp voor een fresco. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd A.O. en gedateerd ‘17.
“La Trinité”. Dessin d’une fresque. Lavis sur papier. Monogrammé A.O. et daté 1917.No longer availableDim. 13,5 x 14,5 cmEstimate: € 120/180 -
#39
“Molenzicht met hoeve” & “Kasteelhoeve”. Een paar sanguinetekeningen. Onduidelijk gesigneerd en op de achterkant gedateerd 1892.
“Moulin et ferme” et “Ferme fortifiée”. Paire de dessins au sanguine. Signés illisiblement et datés au verso 1892.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#534Lambert Laureys
“Rivierlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 60/80 -
#662Alfred OstPeriod: 1884-1945
“Boerenpaard”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 18.04.09.
“Cheval de trait”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 18.04.1909.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#472
“Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25/40 -
#654
“Portret”. Een schets op papier. In XVIIe eeuws gesculpteerd kader.
“Portrait”. Croquis sur papier. Dans un cadre sculpté du XVIIe siècle.No longer availableDim. 32 x 25 (met kader)Estimate: € 200/300 -
#374Anto Carte
“Les cendres battent sur mon coeur!...”. Een kleurenlitho. gesigneerd binnen de plaat.
“Les cendres battent sur mon coeur!...”. Litho en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 20/30 -
#469Alfred Ost
“Boerenpaard”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Cheval de trait”. Encre et aquarelle sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 200/240 -
#209Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Kapelletje”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Petite chapelle”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#154Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Bloemenvaas”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Vase aux fleurs”. Fusain et aquarelle sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 56 x 35 cmEstimate: € 200/300 -
#162
“Bomen”. Een pasteltekening. Gesigneerd. Glas gebroken.
“Arbres”. Pastel. Signé. Verre cassé.No longer availableDim. 33x 29 cmEstimate: € 150/180 -
#332Louis Clesse
“Begijnhofpoort”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“Porte de béguinage”. Gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 30/40 -
#409Théophile Nicolet
“Landschap met molen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 50/80 -
#134Edgard Farasyn
Koeien in de wei. Gemengde techniek op papier.
“Vaches dans le pré”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#484S. Bervoets
“Naakten aan het water”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nus au bord de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24 x 37 cmEstimate: € 50/80 -
#694Henri Waumans
“Jezuspoort te Mechelen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Jezuspoort à Malines”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 27,5 x 22,5 cmEstimate: € 40/60 -
#689Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975
“Katje”. Een potloodtekening met een gedichtje. Gesigneerd en gedateerd Kerstmis, 1946.
“Petit chat”. Dessin au crayon avec poème. Signé et daté Noël 1946.No longer availableDim. 9,5 x 8,5 cmEstimate: € 80/120 -
#22George Van RaemdonckPeriod: 1888 - 1966
“Bij de schoenmaakster”. Een ingekleurde inkttekening op papier. Gesigneerd.
“Chez la cordonnière”. Dessin à l’encre coloré sur papier. Signé.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 100/120 -
#144
“Na de jacht”. Pastel op papier. Niet gesigneerd.
“Après la chasse”. Pastel sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 42 x 53 cmEstimate: € 60/100 -
#732
“Futuristische compositie”. Aquarel op zwart papier. Zonder signatuur.
“Composition futuriste”. Aquarelle sur papier noir. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 40/60 -
#449Frans Masereel
“Personages bij een boom”. Een inkttekening. Gemonogrammeerd.
“Personnages devant un arbre. Dessin à l’encre. Monogrammé.No longer availableDim. 6 x 9 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#128
Een driedelig klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres avec chaque fois cinq lumières.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 300/400 -
#390
Een paar oorbellen, een armband en een ketting met hanger in de vorm van een hart van 925 ‰ zilver bezet met fantasiestenen.
Paire de boucles d’oreilles, bracelet et chaîne et son pendentif en forme de coeur en argent 925‰ sertis de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,15 gEstimate: € 50/100 -
#778
“Acrobat bank”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
“Acrobat Bank”. Tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#96
Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.
Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.No longer availableDim. H: 140 cm B: 88 cm D: 60 cmEstimate: € 200/300 -
#160
Een halssnoer met Tahitiparels en een 18 karaats geel gouden slot. In etui.
Un collier de perles de Tahiti et fermoir en or jaune 18 ct. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 2600/2800 -
#459
Een armstoel van mahoniehout in Régencestijl.
Fauteuil en acajou de style Régence.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#465
Een lot van drie verschillende parfumfactices, waarbij ‘Spectacular - Joan Collins’.
Lot de trois factices de parfum dont Spectacular - Joan Collins.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#218
Likeurkeldertje met twee karaffen en zes borrelglaasjes.
Cave à liqueur contenant deux carafes et six gouttes rapportées.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#567
Een Afrikaanse vrouwenbuste van gesculpteerd hardsteen.
Buste de femme. Sculpture africaine en pierre dure.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 200/240 -
#92G. Le Cocq
“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Voiliers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 64 cmEstimate: € 60/100 -
#410
Drie goudgepatineerde gigognetafeltjes.
Trois tables cigognes patiné doré.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 40/60 -
#158
Een houten studiepop.
Modèle de dessinateur en bois.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 150/170