Similar lots by type
-
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998
“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
-
#229
“Bloemstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#182
“Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.
-
#254Jos StockbroeckxPeriod: 1898-1968
“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Vennezicht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#474Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984
“Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#274Frans Gybels
“2 x interieur van het Vleeshuis”, gemengde techniek op papier, gesigneerd F. Gybels.
"2 x interior of the Vleeshuis", mixed media on paper, signed F. Gybels. -
#222Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968
“Twee bomen op de heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Two Trees on the Heath." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#156
Een antieke massief houtgesculpteerde wieg op leeuwenpoten.
An antique solid wood carved crib on lion feet. -
#304CJ Denis
“Winterlandschap met molen”, gemengde techniek op papier, gesigneerd G. Denis.
"Winter landscape with mill", mixed media on paper, signed G. Denis. -
#312L Moens
“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#189
Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
A mirror with a gilded frame and various ornaments in the frame. -
#592J Peeters
“Gevelzicht met boom”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#612
“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#159Louis ThevenetPeriod: 1874-1930
“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
-
#232Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968
“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Vennezicht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#95
Een uit brons vergulde Napoleon III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.
A Napoleon III bronze-gilt chandelier with 3 lights. Late 19th century. -
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#469
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
-
#252
“Bospad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en verso gedateerd “190X”.
"Bospad." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom and dated on the reverse "190X."Place a bid ›Dim. 33 x 26 cm -
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#315
Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#582
“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
Other lots in this auction
-
#64
“Drinkgelag”, een schilderij, olieverf op paneel, achteraan onduidelijk gesigneerd.
"Drinking Bout", a painting, oil on panel, unclearly signed on the back. -
#283
Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen vazen, Empire, met landelijke taferelen beschilderd.
A set of 2 19th-century French porcelain vases, Empire style, painted with rural scenes. -
#81
Een groot lot van diverse ethnische juwelen afkomstig uit; Turkmenistan, Indië, Marokko, Ethiopië, etc.
A large lot of various ethnic jewelry originating from Turkmenistan, India, Morocco, Ethiopia, etc.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#258Capo di Monte
“Florence, Capo Di Monte”, een tafellamp ontworpen door Guiseppe Armani met een beeld van een naakte dame en 2 putti. Gesigneerd achteraan en draagt een naamplaatje.
"Florence, Capo Di Monte," a table lamp designed by Guiseppe Armani featuring a sculpture of a nude lady and 2 putti. Signed on the back and bears a nameplate. -
#218
Een set van 2 zwaar geaderde wit marmeren cassoulet vazen met bronzen guirlandes en ramskoppen gedecoreerd.
A set of 2 heavily veined white marble cassoulet vases decorated with bronze garlands and ram heads.Place a bid ›Dim. h 43 cm -
#379Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
A vase in crystal, dyed green in the mass, marked with sticker and at the bottom Val Saint Lambert. -
#80
Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten pear shape met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
An 18 kt white gold ring set with pear-shaped diamonds with a total weight of approximately 0.65 ct. -
#14
“Hawking - The Fatal Stoop”. Engelse kleurenprent. Reeve naar F.G. Turner.
"Hawking - The Fatal Stoop". English color print. Copy after F.G. Turner. -
#233Nikon
“Nikon M90”. Een vintage analoge fotocamera met 3 lenzen; 28mm, 52mm, 75 ~ 150mm, flash, motor en draagtas.
"Nikon M90". A vintage analogue camera with 3 lenses; 28mm, 52mm, 75-150mm, flash, motor, and carrying case.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#351Steiff, Germany
Een grote zwarte poedel in pluche, Steiff meer de knop en label zijn verwijderd.
A large black plush poodle, Steiff with the button and label removed. -
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#647Val Saint Lambert
Een kristallen Val Saint Lambert vaas met geometrisch geslepen patroon en groen in de massa. Onderaan gemerkt.
A crystal Val Saint Lambert vase with a geometric cut pattern and green in the mass. Marked at the bottom.