#92Een divers lot glazen van glas en kristal. Eén Moezelglaasje gebarsten.
#194Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.
#251“Landschap met brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Doek opnieuw op te spannen.
Paysage avec pont. Huile sur toile. Signée. Toile à réétirer.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 90 cmEstimate: € 35 / 45 -
#103“Stilleven met bloemen en vazen”. Een kleine reproductie achter glas.
#108Drie kleine decoratieve reproducties voor stierengevechten.
#183Drie kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
#271“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
#102Een lot van drie decoratieve reproducties van oude dierenprenten.
Un lot de trois reproductions décoratives d'estampes animalières anciennes.No longer availableOnline onlyDim. 28,5 x 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
Un lot de trois pièces sculptées, composé d'un porte-lettre, d'un porte-pipe et d'un thermomètre baromètre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35