#203Een print op papier met paard en hooiwagen.
#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.
#191Een salontafel met leeuwenpootjes en kleine fineerschade op het blad.
#155Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
#262Een verzilverde koffie- en theeset op dienblad. Het dienblad is gemerkt Wiskemann.
#31Een recent Brussels vaasje met glazen bloemen onder stolp.
A recent Brussels vase with glass flowers under a dome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#99‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.
#107Een lot van 4 schaalmodellen , 1/18 , Lancia , Shelby , Chevrolet en BMW (beschadigd) .
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100