Similar lots by type
-
#134
“Vlaeykensgang te Antwerpen en Landelijke boerderij te Bokrijk”, een lot van 2 etsen buiten de plaat gesigneerd Daniel Winkelmans.
"Vlaeykensgang in Antwerp and Rural farm in Bokrijk," a lot of 2 etchings signed outside the plate by Daniel Winkelmans. -
#216
Een lot koperen items, bestaande uit een schuimspatel, snoepschepje en spuit.
A lot of copper items, consisting of a foam spatula, candy scoop, and syringe. -
#139
“Gestilleerde watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Stylized watermill." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#76Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Dorpsplein”, een kleurenlitho, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 242/350
"Village Square", a color lithograph, signed outside the plate and numbered 242/350. -
#30
“Antwerpen grondplan”. Een houtgravure op papier, 19e eeuw, handgekleurd.
"Antwerp city map". A wood engraving on paper, 19th century, hand-colored. -
#39
‘Stanley ontmoet Livingstone aan het Tanganikameer’, een vintage stoffen schoolkaart, Nr. 62, getekend door E. Van Offel.
"Stanley meets Livingstone at Lake Tanganyika," a vintage cloth school map, No. 62, signed by E. Van Offel. -
#27
“Zeezicht met meeuwen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Seascape with seagulls". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#61
Een lot varia brocante, bestaande uit een Leopold Ridder Orde medaille, Een Dupont Laque de Chine aansteker en een sigarttendoosje met parelmoer deksel en een “Scheldetunnels inhuldiging 1933” plaque.
A lot of various bric-a-brac, consisting of a Leopold Knight Order medal, a Dupont Laque de Chine lighter, a cigar box with a mother-of-pearl lid, and a "Scheldetunnels inauguration 1933" plaque. -
#31Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
“Blinde Sint Franciscus”, een lithografie op papier, gemonogrammeerd JH. en genummerd 6/16
"Blind Saint Francis", a lithograph on paper, monogrammed JH. and numbered 6/16 -
#26
“Rubenshuis”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 111/150.
"Rubenshuis". An etching on paper, signed and numbered 111/150 outside the plate at the bottom. -
#142
“De vogel”, een Japanse houtsnede met tekst.
"The bird," a Japanese woodcut with text. -
#24
“Antwerpen en Brugge”. Een lot van 2 kleurenlitho’s op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 27/350 & 167/350.
"Antwerp and Bruges". A lot of 2 color lithographs on paper. Signed and numbered 27/350 & 167/350 at the bottom outside the plate. -
#20Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Havenzicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#16J. Ramboux
Een verzilverde taartschep in originele doos.
A silver-plated cake slice in original box. -
#75
“De mirakelen van Fransiscus Xaverius”. Een gravure naar een werk van Rubens.
"The miracles of Francis Xavier". An engraving after a work by Rubens. -
#34Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
“Fruithof”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
"Fruithof", an etching on paper, signed and titled outside the plate. -
#35
“De slag bij Lagos”. Een kleurenlitho op papier.
"The Battle of Lagos." A color lithograph on paper. -
#63
Een vintage houten stereokijker met 24 plaatjes.
A vintage wooden stereoscope with 24 images. -
#59Eikow
Een vintage microscoop in houten kistje.
A vintage microscope in a wooden case. -
#28René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Boslandschap in winter” & “Stilleven met ketel en noten”. Een lot van schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd
"Forest landscape in winter" & "Still life with kettle and nuts". A lot of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#32Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
“Meisje”, een lithografie op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
"Meisje", a lithograph on paper, signed and titled outside the plate. -
#161
“La veuve et son curé”, een gravure.
"The widow and the priest", an engraving. -
#90
Een gepatineerd zamakken vaasje met florale details.
A patinated zamak vase with floral details. -
#185
Een dienblad met spiegeltje met ijzeren arm in de vorm van een rozenstruik.
A mirrored tray with an iron arm in the shape of a rose bush.
Other lots in this auction
-
#29
Een vintage geglazuurde keramische vaas, gesigneerd Lilse Potterie F. Celik Handwerk.
A vintage glazed ceramic vase, signed Lilse Potterie F. Celik Handwerk. -
#7
Een oud lederen valiesje, te restaureren.
An old leather suitcase, in need of restoration. -
#203
Een opaline vaasje met vergulde rand. Bijgevoegd porseleinen vaasje, onderaan gemerkt “Cottier Fréres” en genummerd 1650/084.
An opaline vase with gilt rim. Included porcelain vase, marked "Cottier Fréres" and numbered 1650/084 at the bottom. -
#166
“Maria met Kind”. Een vintage kunststoffen wanddeco.
"Maria with Child". A vintage plastic wall decoration. -
#144Ch. Stokbroeckx
“De 93 jarige man.” Pentekening met gemengde techniek, naar een werk van Albrecht Durer.
"The 93-year-old man." Pen drawing with mixed technique, based on a work by Albrecht Durer. -
#99
Een porseleinen terrine met floraal decor. Sporen van restauratie en enkele schilfers
A porcelain tureen with floral decoration. Traces of restoration and a few flakes. -
#145Jana Reinerova
“Abstract gevelzicht.” Litho op papier. Genummerd 27/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Abstract facade view." Lithograph on paper. Numbered 27/100. Signed outside the plate. -
#198
Een beeld van een meisje in composietsteen.
A statue of a girl in composite stone. -
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
A pair of wooden shelves in W shape. 1 large, 1 small. -
#40Studio Vandersteen
“Les trois fleches”. Een eerste druk Bessy, 1960.
"The three arrows". A first edition Bessy, 1960. -
#150
Een lot Maastrichts aardewerk waaronder borden en kommetjes en een melkkannetje. Meerdere schilfers en gebreken. Gemerkt ‘Société Céramique Maestricht’. Vroeg 20e eeuw. We voegen er nog 3 borden aan toe.
A lot of Maastricht earthenware including plates, bowls, and a milk jug. Multiple chips and defects. Marked 'Société Céramique Maestricht'. Early 20th century. We will add 3 more plates. -
#181
Een massief eikenhouten salontafel.