Similar lots by type
-
#97Een paar bordjes van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.
Une paire d'assiettes en poterie de Rouen multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#224Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.
Une Vierge à l'Enfant en faïence émaillée.No longer availableOnline onlyDim. l: 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#107Een lot van vier verschillende vazen van Delfts aardewerk, waarvan drie dekselvazen. De laagste dekselvaas met beschadiging aan de rand.
Un lot de quatre vases différents en faïence de Delft, dont trois vases à couvercle. Le vase à couvercle le plus bas avec des dommages sur le bord.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 - 48 cmEstimate: € 40 / 45 -
#248“Marine”; “Trapgevelhuis” & “Begijnhof”. Olieverf op doek. Allen gesigneerd en de eerste twee resp. gedateerd 1976 & 1977.
Marine; Maison à pignon & Béguinage. Huile sur toile. Tous signées et les deux premières datées respectivement 1976 et 1977.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#102Een groen glazen vaas. Spaans werk.
Un vase en verre vert. Travail espagnol.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 15 / 25 -
#98Een vaas van blauw glas met een geëtst en gesatineerd landschapsdecor.
Un vase en verre bleu à décor de paysage gravé et satiné.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#169Een paar dekselvazen van Delfts aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Zeer kleine randschilfer aan de basis van de grootste.
Une paire de vases à couvercle en faïence de Delft à décor multicolore. Marqué en bas. Très petit éclat de bord à la base du plus grand.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 & 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#134Een wit metalen lampenvoet.
Un pied de lampe en métal blanc.No longer availableOnline onlyDim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#94Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Beschadiging onderaan.
Un vase en cristal incolore taillé. Non marqué. Dommage au fond.No longer availableOnline onlyDim. h: 25,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#141Een Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 50 -
#113“Spotted puffer, Purple moon angel, ...”. Een reproductie naar een werk van Clare Sprawson.
Spotted puffer, Purple moon angel,...” Reproduction d’après Clare Sprawson.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 45 cmEstimate: € 10 / 20 -
#131Een merkwaardige schemerlamp met paars kunststoffen kralen.
Une lampe de table remarquable avec des perles en plastique violet.No longer availableOnline onlyDim. h: 72 cmEstimate: € 15 / 25 -
#104Lot vazen.
Lot de vases.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#267Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.
Deux paysages, huile sur toile. Les deux signées. Une endommagée.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 64 & 47 x 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#191Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Barst en restauraties over de hals.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 25 / 35 -
#270Twee verschillende vazen van Gouds plateel, waarbij één gemerkt van Plazuid en één van Regina.
Deux vases différents en faïence de Gouda, l'un marqué par Plazuid et l'autre par Regina.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 28 cmEstimate: € 15 / 25 -
#100Een messingen tafelklokje onder stolp.
Une horloge de table en laiton sous une cloche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#99Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Gaaf.
Un pot à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de personnages. Intact.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#217Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.
Un carreau de pèlerinage en faïence avec coquille Saint-Jacques.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 15 cmEstimate: € 15 / 20 -
#109Een dekselvaas van Beiers porselein van Johann Seltmann en een juwelendoosje van kobaltblauw en verguld Frans porselein.
Un vase à couvercle en porcelaine bavaroise de Johann Seltmann et une boîte à bijoux en porcelaine française bleu cobalt et dorée.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#167Boch La LouvièreTwee vazen en een kruik van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Deux vases et une cruche en faïence multicolore à décor floral. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 - 32 cmEstimate: € 30 / 35 -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#103Een paar kleine gemberpotjes van Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits pots à gingembre en porcelaine de Chine. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 15 / 25 -
#147Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld reliëfdecor van personages.
Un vase en poterie Satsuma avec un décor en relief multicolore et doré de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#31Een Venetiaanse luchter met acht armen, versierd met geslepen kristallen pendeloques. Twee armen gebroken.
Un lustre vénitien à huit bras, décoré de pendeloques en cristal taillé. Deux bras cassés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#243Een schotel en een bord van aardewerk z.g. faience de l’Est. XIXde eeuw.
Plat et assiette en faïence de l’Est. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 & 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#299Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#73Een lot van meestal gesigneerde ingelijste grafische werken. Jaak Gorus, “Naar school”. Edwig, “Kade” en “Dok” (potloodschetsen, 1973). ?, “Twee hoevezichten” (gewassen pen). ?, “Stadspoort” (Oost-Indische inkt). P. Ingelbinck, “Molen” en “Rupel” (houtskool en aquarel). Ria Luyten, “Tijger”.
Lot d'œuvres graphiques encadrées pour la plupart signées. Jaak Gorus, À l'école. Edwig, Kade et Dok (esquisses au crayon, 1973). ?, Deux vues de ferme ( lavis ). ?, Porte de ville (encre de Chine). P. Ingelbinck, Mill et Rupel (fusain et aquarelle). Ria Luyten, Tigre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#158“Man met biggetje”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XVIIe eeuw.
Homme au porcelet . Huile sur panneau. Ecole flamande, XVIIème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 21 cmEstimate: € 500 / 550 -
#254Moderne kolompendule van doorschijnend kunststof en verguld metaal. Quartswerk met batterij.
Pendule à colonnes moderne en plastique transparent et métal doré. Mouvement quartz sur pile.No longer availableOnline onlyDim. 57,5 x 32,5 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#5Van Lembeeck (?)“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#117A.D.M.“Stilleven met appels, wijn en aardewerk”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte, pommes, vin et faïence”. Huile sur toile. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#244Christ MichielsPeriod: °1939“Lezende dame”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Dame en lecture”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47,5 x 32,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#75Een lot van vijf grafische werken:- Jarraud - “l’Ermite” naar Salomon Koninck. Genummerd 20/200. (21 x 15,5 cm)- “Begijnhof”. Onleesbaar gesigneerd. Vlekjes. (23 x 19 cm)- Albert Baertsoen - ‘Straatzicht”. Gesigneerd buiten de plaat. (16 x 22 cm)- Daniel Winkelmans - “Wolstraat 30”. Gesigneerd en genummerd 139/250 buiten de plaat. (25 x 18 cm)- Daniel Winkelmans - “Gemeentehuis Duffel”. Gesigneerd en genummerd 36/750 buiten de plaat. (18 x 14 cm)
Lot de cinq oeuvres graphiques : - Jarraud - l'Ermite d'après Salomon Koninck. Numéroté 20/200. (21 x 15,5 cm) - Béguinage . Signé de manière illisible. (23 x 19 cm) - Albert Baertsoen - 'Street view' Signé hors planche (16 x 22 cm) - Daniel Winkelmans - 'Wolstraat 30' Signé et numéroté 139/250 hors planche (25 x 18 cm) - Daniel Winkelmans - Gemeentehuis Duffel. Signé et numéroté 36/750 hors planche. (18 x 14 cm).No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#110“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Twee scheurtjes.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée illisiblement. Deux petites fissures.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#15Boch for Royal SphinxEen aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 25 / 35

