Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Oud dorpszicht met kerk’, olieverf op doek. Getekend M. Veldeman.
Marcel Veldeman

‘Oud dorpszicht met kerk’, olieverf op doek. Getekend M. Veldeman.

'Old village view with church', oil on canvas. Signed M. Veldeman.
Dim. 60/70 cm
SKU: 1612250022.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #22
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Veldeman

  • #224
    M. Veldeman

    ‘Vrachtschepen op de Schelde’, olieverf op doek. Getekend M. Veldeman.

    ‘Cargo ships on the Scheldt’, oil on canvas. Signed M. Veldeman.
    No longer available
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 150

Similar lots by type

  • #32

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, getekend. Met schade aan het doek.

    ‘Flower vase’, oil on canvas. A 19th-century piece, signed. With damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #149

    Een lot van 2 schilderijtjes met boerderijdieren, olieverf op paneel, naar Verboeckhoven.

    A lot of 2 small paintings with farm animals, oil on panel, after Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #197

    “Stilleven met bloemenvaas” een schilderij, olieverf op doek, met herstelling onder links. Draagt handtekening.

    "Still life with flower vase" a painting, oil on canvas, with repair at bottom left. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    ‘Portret van een visser’, olieverf op doek. Getekend Alb. Is. Devos.

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    No longer available
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #29
    Ernest Denis

    ‘Portret van een man met pet’, olieverf op doek. Getekend E. Denis.

    'Portrait of a Man with a Cap', oil on canvas. Signed E. Denis.
    No longer available
    Dim. 40/35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    “Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    No longer available
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #144
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    ‘Winterlandschap op het veen’, olieverf op doek. Getekend J. Van Den Seylbergh.

    "Winter Landscape on the Moor", oil on canvas. Signed J. Van Den Seylbergh.
    No longer available
    Dim. 100/140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #12
    J. Maes

    ‘Abstracte compositie’, gouache op papier. Getekend J. Maes.

    'Abstract composition', gouache on paper. Signed J. Maes.
    No longer available
    Dim. 35/25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #49

    “Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Stacino en gedateerd ‘39.

    "Village View," a painting, oil on canvas, signed F. Stacino and dated '39.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #259
    Armand Demeulemeester

    Expressionistisch landschap met huizen, olieverf op schilderspaneel. Getekend A. Demeulemeester.

    Expressionist landscape with houses, oil on panel. Signed A. Demeulemeester.
    No longer available
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    ‘Stilleven met wittepioenrozen’, olieverf op doek. Getekend O. Mulkers.

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    No longer available
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.

    "Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #39

    “Moeder en kind”, een schilderij, olieverf op paneel, naar de 19e eeuw, draagt handtekening.

    "Mother and Child", a painting, oil on panel, from the 19th century, with signature.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #84

    “Drinkgelag aan de haard”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.

    "Drinking Revel by the Fireplace," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #64

    ‘Dreef met berken’, olieverf op papier. Niet getekend.

    ‘Birch-lined Lane’, oil on paper. Not signed.
    No longer available
    Dim. 53/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #99

    “Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Bridge with Chapel". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #147

    ‘Kat met groene bal’, olieverf op losse canvas. Getekend; Heerup.

    'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.
    No longer available
    Dim. 32/41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #54
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    ‘Geborgenheid’, olieverf op doek. Getekend E. Heirman.

    'Shelter', oil on canvas. Signed E. Heirman.
    No longer available
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #142
    Arthur Kampf

    ‘Meisje in een roze jurk’, olieverf op paneel. Getekend A. Kampf.

    'Girl in a pink dress', oil on panel. Signed A. Kampf.
    No longer available
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #177
    Johannes Albertus Hesterman
    Period: 1877-1955

    ‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

    'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
    No longer available
    Dim. 61/96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #109
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    “Geanimeerd kadegezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Verheyen en gedateerd 1975.

    "Animated quay view", a painting, oil on panel, signed L. Verheyen and dated 1975.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #254
    Victor Renty

    ‘Haventje met aangemeerde sloep’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend V. Renty ‘81.

    'Harbor with Moored Sailboat', oil on canvas. A post-impressionist piece, signed V. Renty '81.
    No longer available
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #104
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928-1999

    ‘De kathedraal van Antwerpen’, olieverf op doek. Getekend J. G. Beernaert

    'The Cathedral of Antwerp', oil on canvas. Signed J. G. Beernaert.
    No longer available
    Dim. 90/110 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #107
    Jules De Bleye

    ‘Portret van een kind, spelend met vuur’, olieverf op doek. Getekend J. De Bleye.

    ‘Portrait of a child, playing with fire’, oil on canvas. Signed J. De Bleye.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 180 / 250

Other lots in this auction

  • #86

    Een massief eikenhouten vignerontafel op centrale driepoot.

    A solid oak vigneron table on central tripod.
    No longer available
    Dim. h 75 x Ø 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #200

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    An 18kt white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.80 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #288
    Jaques Adnet

    Een paar vintage design boekensteunen van leder en messing. Ontworpen door Jaques Adnet.

    A pair of vintage design bookends in leather and brass. Designed by Jaques Adnet.
    No longer available
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #95

    Een 18 kt witgouden speld en oorbel bezet telkens met een parel.

    An 18 kt white gold brooch and earring each set with a pearl.
    No longer available
    Dim. 2,02 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #117

    Een grote geslepen spiegel, vergulde kader met kuif.

    A large cut mirror, gilt frame with crest.
    No longer available
    Dim. 170 x 89 cm
    Estimate: € 280 / 340
  • #119

    Brugge. Kleurenets door Alfred van Neste.

    Bruges. Color etching by Alfred van Neste.
    No longer available
    Dim. 35/64 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #292
    Renty

    ‘Veenlandschap’, een monochrome linosnede. Getekend Wilfried Renty. Nr. 8 uit een oplage van 25.

    'Peat landscape', a monochrome linocut. Signed by Wilfried Renty. Number 8 out of an edition of 25.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #66

    Een art deco buffetkast met drie deuren en drie laden.

    An Art Deco sideboard with three doors and three drawers.
    No longer available
    Dim. H 100, B 135, D 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #89

    ‘Winterlandschap met hooimijten’, olieverf op paneel. Een impasto werk in de geest van Permeke. Onleesbaar getekend.

    ‘Winter landscape with haystacks’, oil on panel. An impasto work in the spirit of Permeke. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #232
    Félix Labisse

    ‘Twee dansende bidsprinkhanen’, een kleurenlitho getekend Labisse. Nr. 97 uit een oplage van 175 exemplaren.

    'Two dancing praying mantises', a color lithograph by Labisse. Number 97 out of an edition of 175 copies.
    No longer available
    Dim. 60/45 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #110

    Een 18 kt geelgouden slavenarmband.

    An 18 kt yellow gold hinged bangle bracelet.
    No longer available
    Dim. 25 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #231

    ‘Een ijsbeer op wandel’. Een Art-deco beeld van roze geglazuurd aardewerk. Gemerkt DAX.

    ‘A polar bear strolling’. An Art Deco sculpture made of pink glazed earthenware. Marked DAX.
    No longer available
    Dim. H 22, B 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling 16 December 2025

Veiling volledig - 300 loten Tentoonstelling: 12 & 13 december van 10.00 tot 17.00

16 December 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More