Other lots by Sulac (Lucien Calus)
-
#694Sulac (Lucien Calus)
“Marine”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Marine”. Pastel sur papier. Signé et daté 1990.No longer availableDim. 30 x 46 cmEstimate: € 50 / 100 -
#564Sulac (Lucien Calus)
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#699Sulac (Lucien Calus)
“Landschap”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Paysage”. Encre sur papier. Signé et daté 1982.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 50 / 100 -
#606Sulac (Lucien Calus)
“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Portrait de jeune fille . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 84 x 55 cmEstimate: € 50 / 100 -
#229Sulac (Lucien Calus)
“Duinen en de Noordzee”. . Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1991.
Les dunes et la mer du Nord .. Huile sur toile. Signée et datée 1991.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#579Sulac (Lucien Calus)
“Maanvis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Scalaire . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 76 x 44 cmEstimate: € 50 / 100 -
#492Sulac (Lucien Calus)
“Vis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Poisson . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#514Sulac (Lucien Calus)
“Oude gevel”. Olieverf en diverse materialen op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1981.
Ancienne façade . Peinture à l'huile et divers matériaux sur panneau. Signé et daté 1981.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
Sulac (Lucien Calus)
“Vis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Poisson . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#452Utagawa Hiroshige
“First Gate of the Shrine of Mishima Daimuôjin, uit de reeks Famous Sights of the Fifty three Stations”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd en met stempel. Omstreeks 1860.
“First Gate of the Shrine of Mishima Daimuôjin, de la série Famous Sights of the Fifty three Stations”. Une gravure sur bois japonaise colorée. Signée et estampillée. Vers 1860.No longer availableDim. 33 x 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#682
“De terugkeer uit Egypte. Een antieke ets. Gesigneerd binnen de plaat.
Le retour d'Egypte. Une gravure ancienne. Signée à l'intérieur de la planche.No longer availableDim. 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#415
1 paar geelgouden manchetknopen 18 K met munten “Boudewijn I”. Au 900/1000. België 1965. In etui.
1 paire de boutons de manchette en or jaune 18 kt avec pièces de monnaie Baudouin I . Au 900/1000. Belgique 1965. Au cas.No longer availableDim. 34,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#206
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan.
Une armoire en chêne à deux portes avec trois tiroirs en bas.No longer availableDim. 205 x 165 x 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#515
1 gouden munt van 100 Pond. “Conservation”. Au 900/1000. Sudan 1976. Recto: wapenschild, verso: oryx.
1 pièce d'or de 100 livres. Conservation . Au 900/1000. Soudan 1976. Recto: armoiries, verso: oryx.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2600 / 2700 -
#692
Een spiegel met vergulde lijst in Régencestijl.
Miroir à cadre doré de style Régence.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 20 / 30 -
#695
23 diverse zilveren munten met diverse gehaltes. België.
23 pièces différentes en argent de différentes qualités. Belgique.No longer availableDim. ca 400 g brut.Estimate: € 100 / 130 -
#698
Een designschaal van kleurloos glas op messingen voet.
Une coupe design en verre incolore sur une base en laiton.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#47
Een kerkkandelaar en een monstrans van messing.
Un chandelier d'église et un ostensoir en laiton.No longer availableDim. h: 40 & 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#163
Een grote baardmankruik en een andere kruik van steengoed. Beide met stempel op de buik. XVIIIe eeuw.
Un grand pichet d'homme barbu et un autre pichet en grès. Tous deux avec cachet sur le ventre. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 42 & 38 cmEstimate: € 250 / 280 -
#247
Een lot van drie verschillende kleine jardinières van barbotine met een bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.
Ensemble de trois petites jardinières différentes en barbotine à décor floral en relief. Début du XXe siècle.No longer availableDim. b: 22 - 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#103
Een zeldzaam brandewijnvaatje van een marketentster. Periode Napoleon omstreeks 1800. Met draagketting.
Un baril d'eau-de-vie rare d'un marchand. Epoque Napoléon vers 1800. Avec chaîne de transport.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 100 / 120